Moda na jesień ruszyła z kopyta! Powstaje pytanie: w co się ubrać?! Listopad według większości Polaków to jeden z najbardziej depresyjnych miesięcy w roku. Nic zresztą dziwnego – to czas jesiennej pluchy, szarości i brzydoty.

Czas, w którym złota polska jesień już się skończyła, a śnieżna biała zima jeszcze nie nadeszła. Ale żeby jeszcze bardziej nie poddać się tej ponurej atmosferze miesiąca, dziś zaproponujemy Wam kilka sposób na wprowadzenie kolorowych akcentów do codziennego życia. A co, jak nie moda, najlepiej sprawdzi się w tym celu?

Moda na jesień, czyli nie bój się zaszaleć!

Doskonale wiemy, że tworzenie jesiennych stylizacji może być uciążliwe. Tym bardziej, kiedy wstajemy i wydaje nam się, że za oknem jeszcze jest noc… Ty też najchętniej zostałabyś dziś w łóżku albo zapadła w sen zimowy na cały ten przygnębiający okres?

Często zdarza ci się zaspać i rano po prostu nie masz ochoty na wymyślanie skomplikowanych zestawów ubrań? Znamy ten stan, ale zapewniamy – jesienne stylizacje mogą cieszyć oko i sprawiać przyjemność! Przede wszystkim: nie bój się zaszaleć! Jesień w twojej szafie nie musi być nudna i szarobura.

moda-na-jesien
Moda na jesień nie musi być nudno-szara…

Rzeczywistość przedstawia się następująco: masz duże pole do popisu, nawet jeśli na zewnątrz pada deszcz, a termometry oscylują w granicach zera. Jeśli należysz do osób, które lubią dłużej pospać rano, przygotuj i wyprasuj ubrania wieczorem dzień wcześniej. Pozwoli ci to zaoszczędzić nerwów i stresu, w przypadku, kiedy zdarzy ci się zaspać…

jesienna-stylizacja

Jesienny sezon to mnóstwo okazji do zabawy kolorami. Tak naprawdę zrezygnować powinnaś tylko z bardzo jaskrawych i neonowych barw. Zazwyczaj jednak nasze szafy w okresie jesienno-zimowym wypełnione są szarymi, ciemnymi rzeczami i nie zawsze mamy możliwość wydania z dnia na dzień dużej sumy pieniędzy i zmiany całej garderoby. Ale i na to jest sposób.

Jesień w twojej szafie

Tworząc swoje jesienne stylizacje, możesz łączyć ze sobą dowolne kolory, wzory i fasony. Najbardziej popularnym zestawieniem jest oczywiście klasyczna krata, która wraz z szarościami stworzy coś naprawdę niesamowitego, a zarazem sprawi, że ubrania przestaną być nudne i niezauważalne.

czarny-plaszcz
Czarny płaszcz na jesień

Jesienią możesz śmiało zakładać białe i pastelowe rzeczy, które zazwyczaj kojarzą się z latem – a odpowiednio zestawione mogą stać się uniwersalną opcją na wszystkie pory roku.

Masz w swojej szafie czarny płaszcz? Załóż kolory szalik, rękawiczki i czapkę, które rozweselą nieco twoją stylizację. Planujesz kupić nowy płaszcz? Zrezygnuj z neutralnego koloru tkanin, nie bój się wypróbować czegoś w odcieniu czerwonym lub karmelowym.

czarny-plaszcz-2

Świetnie prezentują się także te w intensywnych kolorach. Cieszą oko i na pewno pozwolą skutecznie zwalczyć jesienny marazm. Nie zapominaj też o dodatkach i ciekawym makijażu – nawet czerwona szminka potrafi dodać charakteru najprostszej jesiennej stylizacji. Nie daj się jesieni!

Wybrane specjalnie dla Ciebie:

0 Udostępnień