Dziewczyny ciągle przejmują się swoim ubiorem – nic nowego. To po prostu naturalne i z naszej perspektywy całkowicie uzasadnione – uważamy, że to, co mamy na sobie w danym miejscu i czasie jest bardzo ważne!

Jeśli więc idziesz na pierwszą randkę z kimś, kogo lubisz, to wybór ubrania ma dla ciebie ogromne znaczenie i wymaga gruntownego przemyślenia. Oczywiście to, co założysz na randkę, powinno być przede wszystkim zgodne z twoją osobowością i stylem.

Mimo to istnieją jednak pewne ogólne zasady, których każda dziewczyna powinna przestrzegać, aby zrobić świetne wrażenie na pierwszej randce.

Ubieraj się adekwatnie do okazji

To gdzie idziesz na randkę, powinno do pewnego stopnia decydować o tym, jak się ubierzesz. Jeśli założysz na siebie zbyt dużo lub zbyt mało, możesz czuć się niekomfortowo. Zanim więc zaczniesz zastanawiać się jak się ubrać, dowiedz się wcześniej, dokąd dokładnie idziecie i co będziecie robić.

Nie zakładaj czegoś, co będziesz musiała ciągle poprawiać

chłopak i mężczyzna na randce przytulają sięZapomnij na przykład o topie bez ramiączek, albo takim, z którego ramiączka są bardzo cienkie i ciągle spadają z ramion, koszulce na cienkich paseczkach, które będą ci ciągle zjeżdżać z ramion.

Nie tylko najprawdopodobniej pokażesz za dużo, ale będzie cię to też cały czas irytować. Nie powinnaś się cały czas niepotrzebnie koncentrować na tym, czy twoja bluzka jest na miejscu. Będzie wystarczająco dużo innych rzeczy, na których będziesz chciała skupić uwagę.

Załóż coś wygodnego

Wygodne ubranie jest zawsze kluczem do dobrego samopoczucia (i to nie tylko na randce). Większość dziewczyn woli jednak kosztem wygody wyglądać super pięknie. Każda dziewczyna to wie i każda ma parę niebiańsko pięknych szpilek, (które, o ironio, są piekłem dla jej stóp) oraz tę wspaniałą, choć odrobinkę za ciasną spódniczkę, w której pupa prezentuje się absurdalnie seksownie.

Kiedy szykujesz się na pierwszą randkę, zostaw te niewygodne ciuchy w szafie! Dużo lepiej będziesz się czuła w czymś, co w żadnym stopniu cię nie krępuje, a w czym będziesz wyglądała równie dobrze.

Cienka granica między sexy a tandetnie

Właściwie linia nie jest tak cienka. Każda dziewczyna wie, że mikro minispódniczką czy bluzka/sukienka z głębokim wcięciem mogą być odebrane dwuznacznie.

Raczej nie chcesz, aby chłopak przez cały czas patrzył 10 cm poniżej linii twojego wzroku, albo rozbierał cię w myślach, oferując ci tylko tępe spojrzenie, podczas gdy ty będziesz próbowała podtrzymać konwersację.

Jeśli będziesz wyglądać jak chodzący seks, nie będziesz mogła raczej mieć do niego o to pretensji. Lepiej jeśli na pierwszej randce ubierzesz się mniej seksowanie, ale za to bardziej gustownie.

Dodatki i make-up: mniej znaczy więcej

Postaraj się nie wyglądać jak choinka, mężczyźni zwykle tego nie cenią. To prawda, że nadmiar dodatków to najnowszy trend, ale oni nie śledzą zmian w modzie z taką uwagą, jak my.

Styl to coś osobistego…

Wyraża nas samych i nie powinien być nastawiony tylko na zrobienie dobrego wrażenia na innych. Pamiętaj jednak, że w przypadku pierwszej randki, wywarcie pozytywnego wrażenia na drugiej osobie ma ogromne znaczenie (oczywiście ta zasada działa w obie strony). Nie łudź się, że to, co masz na sobie, nie ma wpływu na to, jak jesteś odbierana.

To, co założysz na pierwszą randkę, ma mniejsze znaczenie dla niego niż dla ciebie. Najważniejsze, abyś czuła się piękna i seksowna w swojej własnej skórze. Tak więc, w pierwszej kolejności ubierz się dla siebie, w drugiej dla niego.

Zobacz również:  Jak przetrwać pierwszą randkę i nie dać plamy? Nie zepsuj tego!

Wybrane specjalnie dla Ciebie:

0 Udostępnień
Interesuję się psychologią stosunków międzyludzkich. Nasze zachowania są cudownie skomplikowane a emocje mają w sobie coś szalonego, dlatego uwielbiam je zgłębiać. Z pasją dzielę się swoimi doświadczeniami. Dużo czasu spędzam w gronie przyjaciół i bliskich mi osób. Kocham wspólne gotowanie i wypady na zakupy. Kontakt: +48606987345, e-mail: alicja.p@o2.pl

1 KOMENTARZ

  1. Nasz wygląd w dużym stopniu odzwierciedla naszą osobowość, dlatego warto o niego zadbać.
    Zainwestujcie w ładną sukienkę, wysokie obcasy, bądź dobrze dobrane jeansy.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.