Zamiłowanie do naturalnej pielęgnacji włosów z jednej strony, wierność fundamentalnym wartościom rodziny sycylijskiej z drugiej. Skupienie na potrzebach każdego z 60 rynków, na których z powodzeniem funkcjonuje, połączone z globalnym punktem widzenia. Oto RICA – marka kosmetyczna, która właśnie wkracza na polski rynek.

Z małego przedsiębiorstwa założonego przez jedną z sycylijskich rodzin, z czasem stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych na świecie firm w sektorze kosmetycznym.

Mimo iż sukcesywny rozwój wiązał się z wieloma przeobrażeniami, nigdy nie pozwolono, by marka, choć o krok odeszła od swoich pierwotnych idei. Od 1994 roku aż do chwili obecnej produkcja opiera się na surowcach i składnikach regionalnych, pochodzących z licznych źródeł odnawialnych.

To pasja do piękna ciała i umysłu zespolona z bogactwem zasobów naturalnych Sycylii, w tym bliskość wulkanu Etna, zdeterminowały kierunek, w którym RICA podąża od lat.

– Naturalna, odpowiedzialna, inspirująca, taka jest nasza marka – mówi Cezary Szymczak, CEO RICA Polska.RICA łączy w sobie elementy tradycji i nowoczesności, dzięki czemu nie tylko kreujemy trendy, ale także jesteśmy w stanie sprostać nawet największym oczekiwaniom wobec wyglądu.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ
Jakie wybrać eko kosmetyki? [PORADNIK] w sam raz dla Ciebie!

Charakteryzujemy się pasją do naszych produktów i składników naturalnych, a nasze działania koncentrujemy też wokół zrównoważonego rozwoju środowiska – dodaje.

Produkty dostosowane do indywidualnych wymagań

naturalne-kosmetyki-do-wlosow

Od szamponów, kremów, odżywek i masek, także pigmentacyjnych, po serum, olejki, lakiery, oksydanty, pasty oraz pudry rozjaśniające. Bez względu na rodzaj włosów czy pożądany efekt – RICA tworzy naturalne kosmetyki do włosów gotowe sprostać indywidualnym wymaganiom.

Oferta to kategorie odpowiadające poszczególnym etapom pracy nad włosami: koloryzacja, pielęgnacja, stylizacja oraz dodatkowo – seria męska, linie łączące produkty, których wspólnymi mianownikami są wiodące składniki, a także serie dostosowane do potrzeb włosów, jak choćby Volumizing, kolekcja kosmetyków zwiększających objętość, czy Balancing, dedykowana włosom przetłuszczającym się.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ
Jak dobrać sukienkę do typu figury? to bardzo proste!

Unikalny skład kosmetyków to zestaw naturalnych komponentów takich, jak drogocenny olejek z opuncji figowej, woda wulkaniczna czy proteiny sojowe.

Obecność żadnego z nich nie jest dziełem przypadku, a stanowi niezbędny element kuracji, którego unikalne właściwości zostały dostrzeżone w procesie badań laboratoryjnych i potwierdzone przez miliony klientów na całym świecie.

Koniecznie przeczytaj:

1 Udostępnień
(2głosów, średnia: 4,50 z 5)
Loading...
Redakcja Kobieco.pl
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.