Świat mody, choć piękny na zewnątrz, w głębi swojego prestiżowego i markowego serca jest niezwykle brutalny i bardzo rzadko wybacza błędy. Z jednej strony warto zatem interesować się jego zasadami, by przy bardziej oficjalnych okazjach nie wystawić się na krytykę i pełen dezaprobaty wzrok innych. Z drugiej jednak oryginalne stylizacje powinny oddawać przede wszystkim to co sami lubimy, co zapewnia nam komfort oraz co według nas stanowi satysfakcjonujący zestaw.

Jak pogodzić te dwie sprzeczne metody myślenia o modzie? Na pewno nie jest łatwo, a odpowiedź zależy od powagi problemu modowego oraz okazji towarzyskiej, której ma służyć dbałość o szczegóły. W garderobie każdej kobiety znajduje się kilka elementów, które z jednej strony pozwalają na bardzo wiele możliwości i podkreślenia szerokiej gamy kreacji, a z drugiej zawierają w sobie małe pułapki, które mogą popsuć nasze starania. Takim elementem są np. eleganckie, beżowe buty. Z czym je zestawić, by odnieść towarzyski sukces? O tym w dalszej części artykułu.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ
Jak ubrać się na pierwszą randkę? Poznaj kilka praktycznych porad.

Klasyka ponad wszystko!

bezowe-buty

Diabeł tkwi w szczegółach, ale i ubiera się u Prady, więc warto zainspirować się jego podejściem do kwestii mody. Jego misja jest prosta, przywieść człowieka do grzechu, i taka też powinna być stylizacja z wykorzystaniem eleganckich, beżowych butów. Poza tym klasa, z jaką diabeł kusi również powinna mieć swoje miejsce w zestawie, który chcielibyśmy w tym miejscu opisać. Bycie nowoczesną kobietą wcale nie oznacza konieczności ociekania biżuteriom i dodatkami. O wiele bardziej cenne są te stylizacje, które potrafią się obejść bez tych ozdób, a i tak wywołać pozytywną reakcję otoczenia.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ
Pokochaj kalosze!

Co więc zrobić? Według nas i naszego doświadczenia najlepiej sprawdzą się tu:

– stonowana i jednobarwna kolorystyka (spodnie lub spódnica w kolorze beżowym),
– neutralna bluzka (najlepiej biała),
– kontrastujący z całością dodatek (czarne okulary przeciwsłoneczne lub torebka),
– srebrna prosta biżuteria (dla osób lubiących ten sposób podkreślania zestawu).

Torebka, która wpiszę się w ten outfit, powinna być mała i w odcieniu brązu, beżu, pastelowego różu lub czarna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.