Chcesz czuć się seksownie i kusić facetów jeszcze bardziej niż do tej pory? Dowiedz się, w jaki sposób możesz uwolnić swoją wewnętrzną kocicę i stań się gorącą kusicielką. Jeśli nie czujesz się wystarczająco atrakcyjna, czas to zmienić!

Wszystko jest w twojej głowie

Każda z nas może być seksowna, każda! Seksapil to nie wygląd modelki, to coś, co masz w sobie. Wystarczy otworzyć swój umysł i uwolnić to co w tobie drzemie.

Stań przed lustrem i skup się nie na tych rzeczach, które byś w sobie zmieniła, ale na tych, które w sobie lubisz. Spójrz na siebie i powtórz: „jestem piękna”. Powtarzaj to tak długo, aż zrozumiesz, że tak jest naprawdę.

Zainwestuj w siebie

sexy kobieta maluje paznokcieJeśli zadbasz o siebie od wewnątrz, obudzi się twój naturalny seksapil. Co należy zrobić? Możesz zapisać się na jogę, siłownię, fitness.

Zadbaj o włosy. Idź do spa lub na masaż. Kup sobie również nową, seksowną sukienkę. Uważaj na to, co jesz. Nie sięgaj po zbyt tłuste produkty, będziesz się czuć zdrowiej.

Znajdź hobby

Te kobiety, które mają jakieś pasje, są zdecydowanie bardziej seksowne niż te, które w życiu poświęcają się tylko pracy, a ich cele są bardzo banalne i powierzchowne. Nie czekaj więc, tylko odnajdź własne hobby.

Nie musisz od razu uczyć się gry na pianinie, jest mnóstwo innych opcji, które dla ciebie mogą okazać się ciekawsze. Wiele zainteresowań możesz rozwijać na świeżym powietrzu, co poprawi twoje samopoczucie i zdrowie. Poza tym, jak tylko opuścisz swoje cztery ściany, poznasz mnóstwo nowych ludzi.

Nie martw się

kobieta pisze i leży na trawieWiadomo, że łatwo powiedzieć. Jednak, gdy tylko uda ci się przestać przejmować się tym, co nieistotne, zaczniesz doceniać życie i będziesz się dobrze czuć sama ze sobą, a to kolejny krok do tego, abyś czuła się seksownie.

Tyle czasu tracimy na rozpamiętywanie przeszłości czy zamartwianie się tym, co mówią i myślą o nas inni, a przecież najważniejsze jest „teraz”. Nie warto tracić czasu, skoro i tak nie mamy na to wpływu.

Powiedz czego pragniesz

Czy potrafisz wyrażać to, czego akurat potrzebujesz? Czy precyzujesz swoje potrzeby z dużą pewnością siebie, czy może raczej jesteś nieco nieśmiała? Kobiety, które są uważane za seksowne to te, które zazwyczaj „wiedzą czego chcą” i nie boją się o to poprosić.

Następnym razem bądź pewna siebie, nie wstydź się otwarcie mówić, czego oczekujesz. Bądź pełna wdzięku i zdecydowana.

Przeczytaj również: Jak uwieść faceta? Poznaj 5 przydatnych wskazówek

Wybrane specjalnie dla Ciebie:

0 Udostępnień
Interesuję się psychologią stosunków międzyludzkich. Nasze zachowania są cudownie skomplikowane a emocje mają w sobie coś szalonego, dlatego uwielbiam je zgłębiać. Z pasją dzielę się swoimi doświadczeniami. Dużo czasu spędzam w gronie przyjaciół i bliskich mi osób. Kocham wspólne gotowanie i wypady na zakupy. Kontakt: +48606987345, e-mail: alicja.p@o2.pl

1 KOMENTARZ

  1. Mi ogromną pewność siebie zapewniają ubrania. Dzięki nim mogę podkreślić swoje atuty.
    Polecam zakupy przez internet…

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.