Okazuje się, że wizyta w salonie piękności, relaks w SPA i masaż mogą kosztować nawet o połowę mniej. Jak oszczędzać bez wyrzeczeń? Odpowiedź jest prosta: korzystać z usług taniej za pomocą kart rabatowych. Na rynku właśnie pojawiła się nowa karta zniżkowa. Wyjątkowa, bo pierwsza w Polsce oferująca rabaty wyłącznie na usługi wellness&beauty. To premierowa karta w ramach marki GOOD FOR U. Sukcesywnie będzie ich więcej – każda dedykowana konkretnemu segmentowi usług. Oszczędzanie jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne.

Zapłacisz nawet połowę mniej

Z rabatów 15%, 30%, a nawet 50% mogą już korzystać posiadacze karty
GOOD FOR U Wellness&Beauty. Do wyboru mają szerokie spektrum usług: oferta spa, zabiegi upiększająco-pielęgnacyjne, masaże, zabiegi z zakresu medycyny estetycznej (m.in. laseroterapia, karboksyterapia, mezoterapia).

Taniej nie znaczy gorzej. Nasi Partnerzy to profesjonaliści, którzy stawiają na jakość wykonywanych zabiegów, bezpieczeństwo i komfort klienta.

Salony, które z nami współpracują to gwarancja najwyższego standardu– zapewnia Anna Bardzik, Dyrektor Operacyjny GOOD FOR U. Kartę można zakupić przez stronę internetową www.GoodForU.pl. Już dziś posiadacze kart mogą wybierać spośród usług w ponad 60wyjątkowych salonów w Warszawie. Wkrótce także w innych miastach Polski.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ
Dobre maseczki oczyszczające na twarz które MUSISZ spróbować!

tablet

Każdy znajdzie zniżkę odpowiednią dla siebie

Chociaż od kilku lat na rynku dostępne są karty rabatowe oferujące zniżki na różnego rodzaju usługi z zakresu rozrywki, czy sportu,do tej pory nie pojawiła się taka, która byłaby całkowicie dedykowana obszarowi beauty/SPA/wellness.

Lukę tę wypełnia GOOD FOR U odpowiadając na potrzeby osób, które lubią o siebie dbać, przykładają wagę do swojego samopoczucia, wyglądu i zdrowia. Od dłuższego czasu obserwujemy ogromny wzrost zainteresowania tego typu usługami.

wybor-znizki znizka

O ile do niedawnastanowiły one domenę głównie kobiet, to obecnie zyskują coraz więcej zwolenników wśród mężczyzn. Dlatego też w doborze partnerówdecydujące znaczenie mają jakość i zakres usług przez nich świadczonych. Tylko staranny dobór obiektów współpracujących zapewnia użytkownikom dostęp do najszerszej i najbardziej zróżnicowanej oferty o wysokim standardzie– uzupełnia Bardzik.

Płacisz raz, korzystasz z nieograniczonej liczby zniżek

Do wyboru mamy dwa warianty karty: tradycyjną kartę plastikową i jej wirtualny odpowiednik, dostępny na każdym smartfonie lub tablecie. Roczną kartę GOOD FOR U w opcji wirtualnej można nabyć w cenie promocyjnej już za 129 złotych, zaś kartę plastikową za159 złotych.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ
Sprawdź 6 porad na piękną cerę i makijaż na lato.

Biorąc pod uwagę wysokość rabatów, koszt zakupu szybko się zwraca. Nie obowiązują też żadne limity – każdą zniżkę możemy wykorzystywać bez ograniczeń,co stanowi znaczną przewagę w porównaniu z kuponami papierowymi czy okresowymi promocjami oferowanymi m.in.przez portale zakupów grupowych.

salon

Do wyboru mamy szeroką gamę usług i kilkadziesiąt salonów. Liczba Salonów Partnerskich, w których nasi użytkownicy mogą skorzystać z przywilejów wynikających z posiadania karty GOOD FOR U stale rośnie. Cały czas monitorujemy rynek i typujemy potencjalnych partnerów do programu – dodaje Anna Bardzik.

Wkrótce oszczędzimy na innych usługach

Wprowadzenie na rynek systemu kart rabatowych GOOD FOR U, z których każda dedykowana jest określonemu segmentowi usług stanowi celowe działanie. Koncentracja na konkretnych usługach pozwala zagwarantować znacznie bardziej atrakcyjną ofertę niż w przypadku uniwersalnych kart rabatowych – wyjaśnia Bardzik.

Chcemy by w przyszłości każdy znalazł kartę GOOD FOR U dla siebie, taką która będzie odpowiadać na faktyczne potrzeby jej użytkownika. Dlatego GOOD FOR U Wellness&Beauty to dopiero początek– zapewnia. W ramach Programu sukcesywnie będą się pojawiać nowe produkty -kolejnym będzie karta oferująca zniżki na usługi gastronomiczne.

0 Udostępnień
(6głosów, średnia: 4,67 z 5)
Loading...
Redakcja Kobieco.pl
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Miłość, Seks, Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.