II Konwent Kobiet Sukcesu już wkrótce! O tym, że każda kobieta może odnieść sukces – i to na wielu płaszczyznach życia prywatnego i zawodowego – już 30 czerwca br. (początek o godz. 9:00) będą przekonywały panie z Centrum Rozwoju Kobiet Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu, podczas II edycji Konwentu Kobiet Sukcesu.

Po raz kolejny najlepsi specjaliści i trenerzy z regionu opowiedzą uczestniczkom wydarzenia o tajnikach budowania marki osobistej, sposobach motywacji zawodowej, godzeniu obowiązków pani domu z pracą, czy prowadzeniem własnego biznesu.

Koniecznie sprawdź wczorajsze nowe zestawienie: Tusz do rzęs wodoodporny – RANKING

Panie porozmawiają również o wyzwaniach kobiecej przedsiębiorczości w zetknięciu ze współczesną gospodarką, zaś najbardziej aktywne i zasłużone osobistości regionu odbiorą Nagrody „Kobieta Humanitas”.

Konwent Kobiet Sukcesu
Konwent Kobiet Sukcesu

II Konwent Kobiet Sukcesu

Konwent Kobiet Sukcesu to wydarzenie tworzone przez kobiety i dla kobiet. Koncentruje się na tematyce przedsiębiorczości kobiet oraz ich istotnej roli w rozwoju lokalnego biznesu. Wydarzenie wpisuje się w cały cykl inicjatyw gospodarczych Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu, adresowanych m.in. do lokalnych przedsiębiorców.

Humanitas organizuje szereg wykładów, prelekcji, konferencji i innego rodzaju wydarzeń ukierunkowanych na zagadnienie biznesu i przedsiębiorczości.

My natomiast, w ramach działalności Centrum Rozwoju Kobiet, dodatkowo wprowadzamy akcent kobiecy, dedykując wszystkim zainteresowanym paniom z regionu wydarzenie adresowane specjalnie do nich i poświęcone zagadnieniom i problemom bezpośrednio ich dotyczącym.

Takim, które podczas innego rodzaju spotkań niekoniecznie są akcentowane – tłumaczą Ewa Bensz, Agnieszka Pilnicka i Ewa Marek, organizatorki Konwentu Kobiet Sukcesu w Humanitas.

Konwent Kobiet Sukcesu wkrótce w Humanitas
Konwent Kobiet Sukcesu wkrótce w Humanitas

Podczas Konwentu Kobiet każda kobieta, zwłaszcza ta zainteresowana podnoszeniem swoich kwalifikacji i szeroko pojętym rozwojem osobistym, z pewnością znajdzie coś dla siebie. W programie tegorocznej edycji nie zabrakło prelekcji uznanych trenerek i pań, którym prowadzenie własnej firmy znane jest od podszewki.

To one zdradzą co zrobić, by prowadzenie biznesu korespondowało jednocześnie z budowaniem marki osobistej, czy też, w jaki sposób kreować swój wizerunek, by został on doceniony przez pracodawcę. Uczestniczki znajdą także odpowiedź na pytanie, jak frustrację przekuć w motywację, a swoją pracę zamienić w prawdziwą pasję.

– O tym, że nasze wydarzenie już zostało zauważone i docenione przez Polki – mieszkanki naszego regionu, które już odniosły sukces, może świadczyć, chociażby nazwisko osoby, która wygłosi w tym roku wykład inauguracyjny. Będzie nią Barbara Dolniak, obecna wicemarszałek Sejmu RP – zapowiadają organizatorki wydarzenia.

Jednym z jego kluczowych punktów będzie ponadto uroczystość wręczenia Nagród „Kobieta Humanitas”, mających na celu promowanie postaw przedsiębiorczych oraz wspieranie rozwoju zawodowego i osobistego kobiet aktywnie zaangażowanych w działalność lokalnej i nie tylko lokalnej społeczności.

Nagrody w trzech kategoriach: Biznes, Kultura i Społeczeństwo oraz nagrodę honorową, przyzna kapituła składająca się z przedstawicieli lokalnych samorządów, władz WSH, dziennikarzy, przedstawicieli stowarzyszeń, organizacji branżowych, instytucji kultury, nauki etc.

Udział w Konwencie jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich pań. Zapisać można się poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie humanitas.edu.pl/crk w zakładce „Konwent Kobiet Sukcesu”. Konwent odbędzie się w dniu 30 czerwca br. w auli Wyższej Szkoły Humanitas (Sosnowiec, ul. Kilińskiego 43) o godz. 9:00.

Warto przeczytać:

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.

2 KOMENTARZE

  1. Czy w tym roku panie również planują się spotkać w Humanitas? Czy redakcja kobieco.pl ponownie obejmie patronat nad tym wydarzeniem? Bardzo lubię Państwa portal i miło by było dowiedzieć się szczegółów stąd :)

    • Jeśli będzie taka potrzeba to bardzo chętnie, po raz kolejny obejmiemy patronatem to wydarzenie.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.