Bezsprzecznie każdy rodzic chce właściwie przygotować się na przyjście na świat swojego dziecka. W tym celu rodzice zaopatrują się w niezbędne rzeczy, w tym wózek. Posiadanie małego dziecka nie wiąże się jednak z rezygnacją z zagranicznych wakacji.

Jak sama nazwa mówi, wózek spacerowy doskonale sprawdzi się na spacerach oraz w podróży.

Jednak, aby podróżować z dzieckiem samolotem, należy skupić się na funkcjach wózka spacerowego, które najskuteczniej ułatwią przemieszczanie się z dzieckiem na duże odległości.

Czym kierować się przy wyborze wózka?

wozek-do-samolotu

Przy zakupie wózka należy zwrócić uwagę na jego wagę i wielkość. Istotne jest, aby wózek był lekki, kompaktowy i składał się z łatwością.

Ponadto warto też zaopatrzyć się w wózek spacerowy, który składa się i rozkłada szybko, bez używania zbędnych przycisków. Ważne jest, aby wózek spacerowy można było złożyć samodzielnie, bez pomocy innych osób.

Biorąc pod uwagę podróż samolotem, wózek powinien być przede wszystkim niezbyt duży. Niewielki rozmiar wózka spacerowego umożliwia zabranie go na pokład samolotu i umieszczenie go w luku bagażowym.

Jest to niezmiernie ważna cecha, ponieważ posiadanie wózka spacerowego na pokładzie samolotu pozwala na przewożenie swojej pociechy bezpośrednio po opuszczeniu samolotu. Nie ma konieczności czekania na przekazania wózka spacerowego przez obsługę lotniska.

Jak podróżować samolotem z wózkiem spacerowym?

Obecnie zdecydowana większość linii lotniczych umożliwia pasażerom na bezpłatny przewóz w ogólnym luku bagażowym wózka dziecięcego każdego rodzaju. Zasady te obowiązują dzieci do drugiego roku życia.

Istnieje również możliwość przewożenia wózka spacerowego na pokładzie samolotu, pod warunkiem, że wózek nie będzie zajmował dużo miejsca, będzie kompaktowy i spakowany w torbę.

Ogólnie ujmując w pokładowym luku bagażowym można przewozić wózek spacerowy, jeśli spełnia wymogi bagażu podręcznego. Zatem warto jest, przy wyborze wózka dziecięcego, kierować się niewielkim rozmiarem oraz wagą.

Jaki wózek spacerowy wybrać?

Jednym z najlepszych wózków spacerowych, sprawdzających się podczas dalekich podróży, jest wózek Bumprider Connect. Swoim wyglądem przypomina regularny wózek spacerowy, jednak jest on innowacyjny w swoich rozwiązaniach.

Najbardziej zaskakującym elementem wózka spacerowego Bumprider Connect jest fakt, że może być on zarówno pojedynczym wózkiem jak i spacerówką dla bliźniąt.

Wielkość i waga spacerówki Bumprider Connect

Dziecięcy wózek spacerowy Bumprider Connect na pierwszy rzut oka wydaje się być ciężkim wózkiem. Nic bardziej mylnego, ponieważ spacerówka waży jedynie 7.5 kg.

Natomiast wymiary wózka po złożeniu wynoszą: 58 cm szerokości, 23 cm wysokości oraz 49 cm długości. Zatem bez problemu zmieści się w pokładowym luku bagażowym wielu linii lotniczych.

Należy więc przyznać, iż doskonale sprawdzi się podczas dalekiej podróży samolotem, ponieważ lekkość i mały rozmiar wózka umożliwia go ciągłe posiadanie w zasięgu ręki. Nie bezpodstawnie spacerówka do samolotu jest uznawana za jedną z najlżejszych i najmniejszych wózków na świecie.

Innowacyjne rozwiązania wykorzystane w spacerówce Bumprider Connect

Wózek spacerowy Bumprider Connect jest nowoczesnym wózkiem dziecięcym wykorzystującym skuteczne i innowacyjne rozwiązania. Niewątpliwie rewolucyjna jest możliwość łączenie dwóch pojedynczych spacerówek przy pomocy magnesów.

Magnesy znajdują się po bokach spacerówki, na wysokości kół oraz siedziska, zatem daje to możliwość połączenia wózków i przewożenia dwójki dzieci jednocześnie, obok siebie. Wobec tego, w zależności od potrzeb można korzystać z pojedynczego lub podwójnej spacerówki.

W przypadku podróży samolotem ważny jest fakt, iż magnesy umieszczone w spacerówce są dezaktywowane, tak więc przewożenie wózka w pokładowym luku bagażowym jest całkowicie bezpieczne.

Istotnym jest również, iż spacerówkę Bumprider Connect można złożyć i rozłożyć samodzielnie. Co więcej, można tego dokonać jedną ręką. Dzięki zamontowanej blokadzie wózek nie rozkłada samoczynnie po złożeniu.

Pozwala to na bezpieczne przewożenie wózka na pokładzie samolotu. Szybkie i łatwe składanie umożliwia sprawne umieszczenie spacerówki w luku bagażowym. Ponadto zamontowane gondole oraz wszelkie tkaniny są również łatwe do demontażu. Potwierdza to założenie, iż wózek spacerowy Bumprider Connect doskonale sprawdzi się podczas podróży samolotem.

Lekkość i zwrotność to również cecha wózka spacerowego Bumprider Connect. Dzięki dostosowanemu do wielkości wózka rozmiarowi kół spacerówkę prowadzi się z niespotykaną lekkością. W tym przypadku bez znaczenia jest, czy wózek jest pojedynczy, czy podwójny. Przednie koła są małe, obrotowe i posiadają opcję zablokowania jazdy na wprost.

Odblokowując koła, przywracamy możliwość obrotu o 360°. Wszystkie powyższe cechy pozwalają na prowadzenie wózka zarówno pojedynczego jak i podwójnego tylko jedną ręką.

Spacerówka Bumprider Connect wyposażona jest w dużą, rozkładaną budką chroniącą dziecko przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak słońce, deszcz, czy wiatr.

Komfort maluszkowi zapewnia również regulowane oparcie, rozkładające się do pozycji leżącej oraz podnóżek z regulacją wysokości. Oprócz komfortu wózek spacerowy zapewnia dziecku pełne bezpieczeństwo dzięki pięciopunktowym pasom.

Finalnie należy stwierdzić, iż wózek spacerowy Bumprider Connect jest innowacyjną spacerówką, wykorzystującą nowoczesne rozwiązania, aby zaspokoić wszystkie potrzeby rodziców i ich pociech. Spacerówka zapewnia lekkie prowadzenie opiekunowi, wygodę dzieci oraz umożliwia łatwą i bezpieczną podróż samolotem.

Podobne:

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.