Kolor paznokci wiele świadczy o Tobie w danym dniu, gdy najczęściej masz ochotę malować paznokcie na czerwono lub pomarańczowo to znaczy, że w głębi duszy jesteś radosna i pogodna, urodzona pozytywistka.

Ochota na dany kolor odwzorowuje się w Twoich cechach charakteru, choć nie zawsze tak jest, zdarzają się wyjątki. Sprawdź jaki kolor paznokci dziś nosisz i dowiedz się o swoich cechach charakteru!

# Czerwone paznokcie

czerwone-paznokcie

To klasyka, nic nie pobije czerwonych paznokci… choć nie każda kobieta ma odwagę takim kolorem malować paznokcieCzerwone paznokcie oznaczają pewność siebie, dystans do ludzi i chęć zdobywania świata!

# Fioletowe paznokcie

fioletowe-paznokcie

Jeśli dość często malujesz paznokcie na fioletowo to znak, że w głębi duszy jest spokojna i umiarkowana w pokazywaniu innym swojego temperamentu… jesteś zdecydowaną kobietą gotową w razie potrzeby wspiąć się na wyższy poziom zwany: życiem!

# Niebieskie paznokcie

niebieskie-paznokcie

Niebieskie paznokcie świadczą o stabilności we wszelkich aspektach życia osobistego i zawodowego. Można na Tobie polegać i jesteś kobietą opanowaną. Panika, strach i popłoch nie są Ci znane i niech tak zostanie! brawo!

# Białe paznokcie

biale-paznokcie

Białe paznokcie natomiast, oznaczają, że wiele w Twoim życiu się dzieje, ciągle otwierasz nowe drzwi i odpowiada Ci taki stan rzeczy. Zawsze lubisz mieć wiele dróg wyjścia lub pójścia w dowolnym kierunku w sprawach zawodowych jak i sercowych. Biały kolor na paznokciach cechuje kobiety pewne siebie, niebojące się świata!

# Czarne paznokcie

czarne-paznokcie

Czarny kolor na paznokciach świadcz, że masz tak silny temperament, że równie dobrze mogłaś urodzić się facetem! Jesteś pewna siebie i masz chęć łamać stereotypy, bo tylko Ty jesteś kowalem swego losu! rozmowa z Tobą musi toczyć się na argumenty, inaczej będziesz znudzona paplaniną. Czarne paznokcie świadczą, że jesteś silną babą! Daj czadu! i nas nie zawiedź!

Warto przeczytać:

0 Udostępnień
Interesuję się psychologią stosunków międzyludzkich. Nasze zachowania są cudownie skomplikowane a emocje mają w sobie coś szalonego, dlatego uwielbiam je zgłębiać. Z pasją dzielę się swoimi doświadczeniami. Dużo czasu spędzam w gronie przyjaciół i bliskich mi osób. Kocham wspólne gotowanie i wypady na zakupy. Kontakt: +48606987345, e-mail: alicja.p@o2.pl