Zaczyna się nowy sezon jazdy na rowerze, a wraz z nim nierzadko pojawia się konieczność wymiany niektórych akcesoriów rowerowych na nowe.

Ty też szukasz czegoś dla siebie? Poznaj zatem propozycje najlepszych plecaków rowerowych od szwedzkiej firmy Thule.

Zaczyna się nowy sezon jazdy na rowerze, a wraz z nim nierzadko pojawia się konieczność wymiany niektórych akcesoriów rowerowych na nowe. Ty też szukasz czegoś dla siebie?

Poznaj zatem propozycje najlepszych plecaków rowerowych od szwedzkiej firmy Thule. Poniżej prezentujemy 4 wyjątkowo atrakcyjne modele, pośród których być może czeka ten przygotowany specjalnie dla Ciebie.

Najlepsze plecaki na rower – recenzje

Spis treści

Najlepsze plecaki rowerowe

Thule Uptake Hydration Pack 12 l

Czy da się połączyć niską wagę plecaka z dużą ładownością? Da się, a szwedzka firma Thule radzi sobie z tym wprost świetnie! Sam plecak waży zaledwie 640 g, a doskonale przemyślane kieszenie wewnętrzne pomogą Ci wygodnie rozmieścić wszystkie niezbędne akcesoria – dotyczy to zarówno przekąsek, jak i kurtki przeciwdeszczowej oraz najważniejszych narzędzi rowerowych.

Sztandarowym znakiem rozpoznawczym plecaków firmy Thule jest pojemny bukłak na wodę, mieszczący w sobie aż 2,5 l wody, co pozwoli Ci bez problemu przetrwać nawet nieco dłuższą trasę.

Kluczowe jednak jest tutaj nie samo dołączenie bukłaka, lecz wykorzystanie unikalnego systemu ReTraktktóry po nawodnieniu przyciąga rurkę do picia z powrotem na miejsce, dzięki czemu zawsze wiesz, gdzie jej szukać. A wszystko to bez przerywania przyjemnej jazdy choćby na chwilę.

Dodatkowym atutem są kieszenie zewnętrzne, pozwalające przewieźć najważniejsze rzeczy, takie jak telefon lub portfel, bez konieczności rozpakowywania całego plecaka.

thule-uptake-12l-trinkrucksack-blue-1

Thule Vital Hydration Pack Woman 3 l

Rynek akcesoriów rowerowych pełny jest plecaków, z których wygodnie mogą korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Nie od dziś jednak wiemy, że panie, z racji odmiennej budowy ciała mają nieco inne potrzeby, by móc nieskrępowanie cieszyć się długą przejażdżką.

Dlatego też z myślą o nich powstał plecak Thule Vital Hydration Pack Woman o pojemności 3 l, w pełni uwzględniający kobiece potrzeby, poprzez optymalne rozłożenie ciężaru.

Pojemność jest 4-krotnie mniejsza, niż w przypadku wcześniejszego modelu, dlatego też plecak sprawdzi się jedynie na krótszych trasach, których długość nie przekracza ok. 3 godzin.

W tym przypadku również mamy zastosowany system ReTrakt, a także zbiornik na wodę o pojemności 1,75 l. Duży komfort zapewnia zastosowanie materiałów lekkich i przewiewnych, dzięki czemu nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, by przyjemność z jazdy czerpać również w gorące, wakacyjne dni!

thule-vital-3l-hydration-pack-women-alaska-1

Thule Rail Pro z systemem nawadniającym

Model ten jest doskonałym wyborem dla wszystkich pragnących od swoich dwóch kółek nieco ekstremalnych doznań, obejmujących wyprawy na trudne tereny, w tym szlaki górskie.

Dlatego też linia „Pro” wyróżnia się tutaj zastosowaniem protektora pleców o nazwie Koroyd. Wkładka jest łatwa w demontażu, jeśli zatem nie czekają Cię szlaki o podwyższonym stopniu zaawansowania, możesz ją z powodzeniem wyjąć i zwiększyć pojemność plecaka. Dodatkowym plusem są specjalne szelki, dedykowane do przewozu ochraniaczy na łokcie i kolana.

Plecak wyposażony jest również w elementy odblaskowe i miejsce na przymocowanie tylnego światła czerwonego. Ciekawostką może być tutaj to, że praktycznie wszystkie kieszenie wewnętrzne są oznakowane atrakcyjnymi ikonkami, ułatwiającymi dobranie odpowiedniej kieszeni do rodzaju przewożonego przedmiotu.

Dzięki przemyślanemu systemowi mocowania obejmującemu wygodne szelki i komfortowy pas, przylegający do ciała, plecak pewnie trzyma się na miejscu, nawet na mocnych wybojach.

Doskonale pomyślany jest system wentylacji, m.in. poprzez zastosowanie prążkowanej struktury materiału, umożliwiającej cyrkulację powietrza.

thule-rail-12l-pro-trinkrucksack-obsidian-1

Thule Rail eMTB Hydration Pack 18 l

Popularność rowerów elektrycznych wciąż rośnie, nawet pomimo ich ceny, która jest na ogół znacznie wyższa, niż w przypadku „standardowych” dwóch kółek.

Pomijając powody, dla których tak jest, rowery elektryczne generują potrzebę dopasowania do nich odpowiednich akcesoriów rowerowych, umożliwiających m.in. przewiezienie zapasowej baterii. I taką możliwość oferuje właśnie model plecaka rowerowego Thule Rail eMTB Hydration Pack.

To naturalnie nie wszystko. Tak jak w przypadku innych modeli plecaków rowerowych Thule, również i ten model wyposażony jest w pojemne, komfortowe kieszenie, dzięki którym z powodzeniem zmieścisz w środku wszystko, co może Ci się przydać podczas długiej przejażdżki na Twoim eBiku.

Tak jak w innych modelach, również i tutaj czeka na Ciebie wygodny system ReTrakt i podobnie jak w plecakach dedykowanych do rowerów typu MTB lub enduro, również i tutaj możesz liczyć na wkładkę ochronną Koroyd, doskonale amortyzującą energię uderzenia w razie upadku.

Plecaki rowerowe Thule – postaw na komfort i bezpieczeństwo

Wybierając się na przejażdżkę rowerową, możesz wybrać dowolną torbę, zabrać co najważniejsze i ruszyć.

Możesz jednak także postawić na pełne bezpieczeństwo Twoich pleców, dużą pojemność i pedantyczną wręcz organizację i idealne dopasowanie plecaka do Twojego ciała, co zapewnia Ci szwedzka firma Thule, będąca liderem na rynku akcesoriów rowerowych dla wymagających. Łącząc to z unikatowym systemem nawadniania, otrzymujesz plecak idealny. Skusisz się?

Wymienione w powyższym artykule modele plecaków rowerowych Thule czekają na Ciebie w atrakcyjnych cenach na stronie sklepu online Bikester. Chcesz być na bieżąco z najlepszymi okazjami? Zapisz się na nasz newsletter, dzięki któremu zyskasz atrakcyjne rabaty.

Podobne:

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.