Odkładanie na później poszukiwań ujmującego prezentu walentynkowego dla ukochanej osoby, może skończyć się palpitacjami serca, gdy w przeddzień 14 lutego zerkniesz w kalendarz, wykrzykujący nadejście tego jakże pięknego i romantycznego dnia.

Na szczęście w dobie internetu i otaczającego nas cyfrowego świata, gdzie wcale nie trudno o walentynkowe prezenty, dość szybko można znaleźć tę wymarzoną rzecz dla swojej drugiej połówki.

Wystarczy przejrzeć zaledwie kilka stron internetowych, by już za chwilę cieszyć się realizacją zamówienia i oczekiwaniem na kuriera, bardzo ciekawą alternatywą dla tradycyjnych prezentów walentynkowych, są prezenty w formie przeżyć.

Przedstawię poniżej kilka podpowiedzi, jak wspólnie spędzić ten szczególny dzień, by naprawdę było co razem wspominać…

Walentynkowe prezenty w formie przeżyć

Spis treści

prezent-na-walentynki

Przez żołądek do serca

Bardzo romantycznym zaakcentowaniem Dnia Zakochanych jest wspólna kolacja w wyjątkowym miejscu. Romantyczna kolacja dla dwojga to według mnie najlepszy pomysł na spędzenie 14 lutego.

Oprócz wyboru właściwej restauracji, warto zadbać o swój własny wygląd, w przypadku kobiet seksowny makijaż i uwodzicielska kreacja oraz nienaganna fryzura, a w przypadku mężczyzn urok i elegancja połączona z manierami na wysokim poziomie.

Pamiętaj, aby podczas romantycznej walentynkowej kolacji nie jeść zbyt dużo, bo czując się ociężale, romantyczny nastrój szybko może odejść w niepamięć…

Dine in the Dark (kolacja w ciemności)

Kolacja w ciemności to nowość na rynku restauracyjnym, cała zabawa polega na tym, że wchodzicie do wyciemnionej sali i odtąd polegacie jedynie już na swoich zmysłach, wyostrzając ich czułość, co przekłada się na zupełnie nowe doznania kulinarne.

Najczęściej do wyboru są 3 wersje posiłków:

  • mięsny,
  • wegetariański,
  • i rybny.

…oraz lampka wina.

Dania, które przygotują kucharze, owiane będą tajemnicą i dopiero na koniec wydarzenia dowiecie się, co właściwie znajdowało się na Waszych talerzach.

Degustacje alkoholi

Degustacja wina, whisky czy piwa, to jeden z fajniejszych prezentów dla koneserów wszelkiego rodzaju trunków, oraz dla tych, którzy dopiero stoją na początku drogi do degustacji.

Wspólna degustacja, to świetna okazja na spędzenie wyjątkowej chwili tylko we dwoje. Na celebrowanie Walentynek warto wybrać alkohol, który wspólnie preferujecie. Nie mniej ważne jest miejsce, w które zabierzesz ukochaną osobę, przede wszystkim musi być klimatycznie…

Wspólna degustacja w walentynki, to świetna okazja, by spróbować dotąd nieznanych smaków alkoholi i przeżyć niezapomnianą podróż po mapie trunków świata.

… a może myślisz o czymś bardziej ekstremalnym?

Lot balonem

Co Ty na to, aby zaprosić ukochaną osobę na pokład gondoli balonu i wznieść się w przestworza, podziwiając ziemię z lotu ptaka?

Wystarczy wyobrazić sobie wschodzące słońce i świat powoli budzący się do życia, by nabrać ochoty na to walentynkowe szaleństwo!

Wierz mi na słowo, że podziwianie z lornetki wędrówek dzikich zwierząt i rozciągające się po horyzont piękne zielone lasy i niebieskie wstęgi rzek, ma niesamowity urok i sprawia, że tą piękną i magiczną razem spędzoną podróż, będzie wspominać latami…

Skoki spadochronowe

Kartka z życzeniami, kwiaty, słodycze czy kubek z serduszkiem trochę wieją nudą… nie sądzisz? jeśli masz ochotę podarować ukochanej czy ukochanemu coś wyjątkowego, coś jedynego w swoim rodzaju, to skok ze spadochronem będzie właściwym wyborem!

Podarowanie skoku ze spadochronem jako walentynkowy prezent, to bardzo oryginalny pomysł, oczywiście mowa o skokach tandemowych, są to skoki spadochronowe odbywające się w dwójkę i co najważniejsze nie wymagają szczególnego przygotowania ze strony pasażera nowicjusza, bo skacze się z doświadczonym instruktorem.

Skok spadochronowy to także okazja na przełamanie pewnych osobistych barier dotyczących wysokości i lęku przed nią. Dawka adrenaliny, którą poczuje obdarowana przez Ciebie osoba, sprawi, że dzień 14 lutego na zawsze zapisze się w jej wspomnieniach.

Podsumowanie

Jaki więc będzie najlepszy prezent na walentynki dla Twojej sympatii? Wybór walentynkowych prezentów w formie przeżyć jest naprawdę spory.

Prezent na walentynki nie musi mieć postaci materialnej. To, co najbardziej zapisuje się w pamięci, to właśnie wspomnienia i wspólne przeżycia…

Wpisz się w gust swojej walentynki i wybierz najlepszy i najciekawszy dla niej sposób na oryginalne przeżycie święta Świętego Walentego!

Wybrane specjalnie dla Ciebie:

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.