My kobiety często zabiegane, zapracowane, zapominamy o sobie i znalezieniu chwili na relaks. Nie mamy czasu na wyjazd do SPA, ale możemy sobie pozwolić na SPA w ogrodzie.

Aktywny relaks w ciągu tygodnia

spa-ogrodowe 3

Wszędzie słyszymy: naucz się wypoczywać i regenerować siły, ale często nie umiemy się „wyłączyć” i zrelaksować po ciężkim dniu. Siąść wieczorem przed telewizorem to za mało i w dodatku gryzie nas sumienie, że jesteśmy pasywne. By korzystać z aktywnego relaksu w ciągu tygodnia trzeba wyjść z domu. Trudno nam jednak znaleźć czas by pojechać do Day Spa, na siłownię czy wyjść do kina.

SPA ogrodowe dla rodziny i przyjaciół

Zaczynamy rozglądać się po domowych sposobach odprężenia. Przeglądając różne oferty i możliwości, wpadamy na balie i jacuzzi. Nasuwa się myśl: jak fajnie by było stworzyć takie spa w ogrodzie.

Zaczynamy wyobrażać sobie, jak pluskamy się wieczorem całą rodziną, z przyjaciółmi czy z sąsiadami i wydaje nam się, że sześcioosobowa balia jest idealna. Kąpiel pod gołym niebem jest na pewno fantastycznym doznaniem.

Balie ogrodowe czy jacuzzi są świetną opcją dla osób z dużą rodziną i gronem przyjaciół, którzy spotykają się często i lubią spędzać czas razem.

spa-ogrodowe

Kameralne SPA w ogrodzie dla dwojga

Przed wyborem dużej balii czy jacuzzi zadaj sobie jednak pytanie: czy często udaje się Wam spotykać się w tak dużym gronie? Poza tym, czy wśród rozchichotanego towarzystwa możesz się naprawdę odprężyć?

Jeśli szukasz sposobu na spokojny relaks i wyciszenie, spełnieniem Twoich marzeń będzie wanna ogrodowa przeznaczona dla dwóch osób.

Kąpiel pod gołym niebem, w intymnej atmosferze z możliwością doboru ulubionych soli kąpielowych, ziół czy esencji sprawi, że doznasz głębokiego odprężenia. Relaks w takiej wannie jest jak korzystanie z gorących źródeł, tylko że we własnym prywatnym ogrodzie.

Wanna ogrodowa latem i zimą

wanna-ogrodowa-drewniana (2)

Wanna z drewna termicznego jest dostosowana do różnych warunków atmosferycznych, dzięki czemu możesz korzystać z jej uroków przez cały rok. Wannę możesz już w kwadrans napełnić gorącą wodą za pomocą węża ogrodowego.

Dzięki zastosowaniu drewna termicznego woda nie wystygnie podczas kąpieli. Wanna ogrodowa może być także ogrzewana elektrycznie, piecem opalanym drewnem, można nawet podłączyć ją pod pompę ciepła czy butlę gazową.

Wanna nie wymaga żadnych przeróbek w ogrodzie, wystarczy ją ustawić, tak by nie stała wprost na trawniku i istniała możliwość wylania z niej wody do kanalizacji czy na działkę. Z takimi wymaganiami poradzimy sobie w domowych warunkach.

Warto przeczytać:

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.