Gdzie warto wybrać się na wypoczynek w Spa? Jest wiele pięknych miejsc w Polsce, które warto zobaczyć na własne oczy, a w których dostępne są różnego rodzaju hotele i ośrodki oferujące odnowę biologiczną i różnego rodzaju zabiegi. Warto zastanowić się nad tym, co będzie dla nas najdogodniejsze i dzięki czemu wyjazd będzie z pewnością udany.

Warto rozważyć wybór miejsca na mapie oraz hotelu, ponieważ to właśnie od nich zależy w dużej mierze satysfakcja z pobytu.

Morze, góry…

wyjazd-do-spa

Wszystko zależy od tego, gdzie lubisz spędzać wolny czas i w które rejony Polski masz najbliżej. Bez względu na to, czy mieszkasz w większym, czy mniejszym mieście, z pewnością będziesz szukać zacisznej i mało uczęszczanej przez turystów okolicy. Dlatego planując wyjazd, warto odrzucić z góry większe miasta nadmorskie i górskie.

W Kołobrzegu, Darłowie, Zakopanem, czy Karpaczu będzie mnóstwo urlopowiczów z dziećmi, których lepiej unikać podczas wyjazdu mającego pomóc w wyciszeniu i regeneracji.

Jeśli jesteś miłośniczką polskiego morza, wybierz raczej mniejszą miejscowość, w której luksusowy hotel pozwoli Ci na prywatny wypoczynek z dala od zgiełku. W górach natomiast poszukaj miejsca, które będzie wysoko położone – to gwarantuje wspaniałe, świeże powietrze i cudowne widoki.

…a może Mazury?

Jeśli nie jesteś wielbicielką wakacji nad morzem lub w górach, zdecyduj się na wyjazd na Mazury. Jest tam wiele ciekawych miejsc, które jeszcze nie zostały odkryte przez rzesze turystów i plażowiczów! Piękne lasy zapewniają spokój, a nowoczesne resorty luksus i relaks.

Jednym z miejsc godnych polecenia jest Hotel Spa Marina Club, który położony jest na półwyspie Jeziora Wulpińskiego, w niewielkiej Sile. To hotel, który stawia na najwyższą jakość i komfort: pokoje mają piękny widok na jezioro z każdej strony, dostępna jest prywatna plaża, a także centrum zabiegów Spa.

Oferta hotelu skierowana jest do osób, które poszukują zacisznej idylli, dzięki której wypoczną od codziennych obowiązków. To także doskonałe miejsce do tego, aby zdecydować się na różnego rodzaju zabiegi pielęgnacyjne – hotelowe Spa oferuje orientalne masaże, zabiegi wyszczuplające, czy pielęgnację twarzy.

Na co się zdecydować w Spa?

Pobyt w hotelu Spa pozwoli Ci na zadbanie o swoje ciało i cerę, jednak warto wcześniej zapoznać się z oferowanymi zabiegami. Na miejscu będzie można skonsultować oczywiście swój wybór ze specjalistą, który najlepiej doradzi wybór pielęgnacji, jednak mając wcześniej wgląd w menu Spa, można przekonać się o dostępnych możliwościach.

Wyjazd do Spa to okazja do spróbowania czegoś nowego, czego nie doświadczysz w swoim mieście – wykorzystaj to i pozwól sobie na odrobinę zapomnienia.

Warto przeczytać:

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.