Photocoaching nie jest kursem, na którym nauczysz się pstrykać ładne zdjęcia. Nie ma też nic wspólnego z budowaniem profesjonalnego portfolio czy współpracą z agencją modelek.

Photocoaching to po prostu sposób na zapoznanie się ze sobą, podniesienie własnej samooceny i zwiększanie pewności siebie. Jak sesja zdjęciowa może wpłynąć na zmiany w postrzeganiu własnej osoby? Przekonaj się sama!

PROSZĘ, NIE RÓB MI ZDJĘĆ!

Jeżeli zazwyczaj nie pozwalasz robić sobie zdjęć, bo nigdy nie zadowala cię ich efekt – to photocoaching został stworzony właśnie z myślą o tobie. Sesja zdjęciowa pomoże ci pokonać niechęć do własnego, zdjęciowego wizerunku – poznasz całą prawdę o sobie i zaczniesz się akceptować taką, jaką jesteś.

PHOTO-TERAPIA

Wbrew pozorom, to nie zdjęcia mają największe znaczenie podczas sesji, ale przede wszystkim rozmowa z coachem – psychologiem specjalizującym się w dziedzinie photocoachingu.

Nie oczekuj tu jednak typowej sesji u psychoanalityka – leżenie na kozetce zastąpi pozowanie w plenerze, natomiast swobodna rozmowa z coachem w niczym nie będzie przypominała krępujących wyznań w gabinecie psychologa.

Chodzi właśnie o to, byś odprężyła się w przyjacielskiej atmosferze, zapomniała o swych lękach i skupiła się na tym, co ważne.

POZNAJ I UWIERZ W SIEBIE

Coach-przyjaciel pomoże ci dostrzec twoje mocne strony, walory i wyjątkowe cechy. Może wreszcie zauważysz, że masz hipnotyzujące spojrzenie, piękny uśmiech i całkiem zgrabny tyłek, a na zdjęciach nie widać nigdzie szarej myszki, ale młodą, zdecydowaną i seksowną kobietę.

Photocoaching stawia na indywidualność – uświadamia, że nie musisz nikogo udawać, by czuć się ze sobą dobrze, bo każdy jest na swój sposób wyjątkowy.

ZAINSPIRUJ SIĘ

portret pięknej brunetkiPodczas sesji postaraj się przełamać codzienność i zapoznaj się z czymś nowym. Co cię inspiruje? Czego zawsze chciałaś spróbować, ale nigdy nie miałaś odwagi? Trochę nagości, mocny makijaż, a może przebranie w stylu lat 70’tych?

Traktuj photocoaching nie tylko jak terapię, ale też wyzwanie i zabawę. Przy okazji możesz odkryć coś, czego o sobie jeszcze nie wiedziałaś.

NIE JESTEŚ IDEALNA? NIKT NIE JEST!

Nie lubisz zdjęć, bo masz kompleksy? Mniejsze lub większe, ale wszystkie je mamy. Nie porównuj swoich zdjęć z tym, co widzisz na okładkach kolorowych magazynów – photoshop jest w stanie naprawić wszystko.

Nie każde twoje zdjęcie będzie idealne, ale wcale takie być nie musi. Photocoaching ma za zadanie uświadomić ci twoje atuty, ale też oswoić cię z tym, czego nie chcesz w sobie zaakceptować.

SESJA W WYDANIU DOMOWYM

piękna kobieta w swetrze leży na kanapieTak naprawdę nie musisz brać udziału w profesjonalnej sesji zdjęciowej z udziałem photocoacha, by zauważyć w sobie piękno i unikatowość. Zorganizuj taką sesję wspólnie z przyjaciółką lub partnerem.

Pamiętaj, że muszą to być osoby, które darzysz wyjątkowym zaufaniem – każde z was wystąpi w roli fotografa i coacha, który leczy kompleksy i pokazuje zalety, na których warto się skupić.

A CO PO SESJI?

Pstrykaj, pstrykaj i jeszcze raz pstrykaj! Nie przestawaj bawić się w fotografa. Ulubione zdjęcia wywołaj, opraw w ramkę i powieś w widocznym miejscu. Jeśli kiedykolwiek zwątpisz w siebie, niech te zdjęcia przypomną ci to, co w tobie wyjątkowe.

Wybrane specjalnie dla Ciebie:

0 Udostępnień
Uwielbiam wykorzystywać naturalne oleje. Obserwuję i zgłębiam styl kobiet z całego świata. Przygotowuję kosmetyki z domowych, lokalnych składników. Kocham buty i torebki. Telefon: +48789345456. e-mail: Joanna.F@wp.pl