Photocoaching nie jest kursem, na którym nauczysz się pstrykać ładne zdjęcia. Nie ma też nic wspólnego z budowaniem profesjonalnego portfolio czy współpracą z agencją modelek.

Photocoaching to po prostu sposób na zapoznanie się ze sobą, podniesienie własnej samooceny i zwiększanie pewności siebie. Jak sesja zdjęciowa może wpłynąć na zmiany w postrzeganiu własnej osoby? Przekonaj się sama!

PROSZĘ, NIE RÓB MI ZDJĘĆ!

Jeżeli zazwyczaj nie pozwalasz robić sobie zdjęć, bo nigdy nie zadowala cię ich efekt – to photocoaching został stworzony właśnie z myślą o tobie. Sesja zdjęciowa pomoże ci pokonać niechęć do własnego, zdjęciowego wizerunku – poznasz całą prawdę o sobie i zaczniesz się akceptować taką, jaką jesteś.

PHOTO-TERAPIA

Wbrew pozorom, to nie zdjęcia mają największe znaczenie podczas sesji, ale przede wszystkim rozmowa z coachem – psychologiem specjalizującym się w dziedzinie photocoachingu.

Nie oczekuj tu jednak typowej sesji u psychoanalityka – leżenie na kozetce zastąpi pozowanie w plenerze, natomiast swobodna rozmowa z coachem w niczym nie będzie przypominała krępujących wyznań w gabinecie psychologa.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ
A ty jakie masz ukryte talenty?

Chodzi właśnie o to, byś odprężyła się w przyjacielskiej atmosferze, zapomniała o swych lękach i skupiła się na tym, co ważne.

POZNAJ I UWIERZ W SIEBIE

Coach-przyjaciel pomoże ci dostrzec twoje mocne strony, walory i wyjątkowe cechy. Może wreszcie zauważysz, że masz hipnotyzujące spojrzenie, piękny uśmiech i całkiem zgrabny tyłek, a na zdjęciach nie widać nigdzie szarej myszki, ale młodą, zdecydowaną i seksowną kobietę.

Photocoaching stawia na indywidualność – uświadamia, że nie musisz nikogo udawać, by czuć się ze sobą dobrze, bo każdy jest na swój sposób wyjątkowy.

ZAINSPIRUJ SIĘ

portret pięknej brunetkiPodczas sesji postaraj się przełamać codzienność i zapoznaj się z czymś nowym. Co cię inspiruje? Czego zawsze chciałaś spróbować, ale nigdy nie miałaś odwagi? Trochę nagości, mocny makijaż, a może przebranie w stylu lat 70’tych?

Traktuj photocoaching nie tylko jak terapię, ale też wyzwanie i zabawę. Przy okazji możesz odkryć coś, czego o sobie jeszcze nie wiedziałaś.

NIE JESTEŚ IDEALNA? NIKT NIE JEST!

Nie lubisz zdjęć, bo masz kompleksy? Mniejsze lub większe, ale wszystkie je mamy. Nie porównuj swoich zdjęć z tym, co widzisz na okładkach kolorowych magazynów – photoshop jest w stanie naprawić wszystko.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ
Idealny PREZENT dla faceta? poznaj 10 świetnych pomysłów!

Nie każde twoje zdjęcie będzie idealne, ale wcale takie być nie musi. Photocoaching ma za zadanie uświadomić ci twoje atuty, ale też oswoić cię z tym, czego nie chcesz w sobie zaakceptować.

SESJA W WYDANIU DOMOWYM

piękna kobieta w swetrze leży na kanapieTak naprawdę nie musisz brać udziału w profesjonalnej sesji zdjęciowej z udziałem photocoacha, by zauważyć w sobie piękno i unikatowość. Zorganizuj taką sesję wspólnie z przyjaciółką lub partnerem.

Pamiętaj, że muszą to być osoby, które darzysz wyjątkowym zaufaniem – każde z was wystąpi w roli fotografa i coacha, który leczy kompleksy i pokazuje zalety, na których warto się skupić.

A CO PO SESJI?

Pstrykaj, pstrykaj i jeszcze raz pstrykaj! Nie przestawaj bawić się w fotografa. Ulubione zdjęcia wywołaj, opraw w ramkę i powieś w widocznym miejscu. Jeśli kiedykolwiek zwątpisz w siebie, niech te zdjęcia przypomną ci to, co w tobie wyjątkowe.

Wybrane specjalnie dla Ciebie:

5 Udostępnień
(10głosów, średnia: 4,70 z 5)
Loading...
Joanna M.
Uwielbiam wykorzystywać naturalne oleje. Obserwuję i zgłębiam styl kobiet z całego świata. Przygotowuję kosmetyki z domowych, lokalnych składników. Kocham buty i torebki. Telefon: +48789345456. e-mail: Joanna.F@wp.pl