Może ci się wydawać, że młode kobiety są dla mężczyzn bardziej atrakcyjne, niż te, które mają już za sobą trochę lat. Jednak w starszych kobietach jest coś, co sprawia, że mężczyźni wprost za nimi szaleją.

Jeśli odkryjesz co to takiego, wcale nie musisz być starszą kobietą, żeby przyciągać innych mężczyzn. Dowiedz się, dlaczego mężczyźni uważają, że starsze kobiety są seksowne i sprawdź, co myślą mężczyźni o starszych kobietach…

Wykorzystaj tę wiedzę. Oto 9 głównych powodów:

Kontrola hormonów

Oczywiście nie mamy na myśli kobiet, które przechodzą menopauzę, ale starsze kobiety znacznie rzadziej wybuchają emocjonalnie, zupełnie bez powodu.

A to oznacza, że facet odczuwa mniejszą presję i wie, że może liczyć na rozsądek swojej kobiety i brak „humorów”. Żaden facet nie chce być odpowiedzialny za rozchwiane emocje swojej partnerki.

Rada: Nie bądź bezbronna jeśli chodzi o twoje emocje, kontroluj je, a unikniesz huśtawek nastrojów.

Łóżko

kobieta w łóżku sexy widać nogiStarsze kobiety mają więcej doświadczenia także w na tym polu. Być może znają parę trików, które potrafią wykorzystać w sypialni. Z pewnością takie kobiety są świadome swojej seksualności i swojego ciała, dzięki czemu partnerowi jest łatwiej je zadowolić.

Rada: Poznaj dobrze swoje ciało i swoje pragnienia.

Ciało

Starsze kobiety nie mają także obsesji na punkcie idealnego ciała. Mężczyźni lubią kobiece kształty. Kobiety, które akceptują swoją budowę ciała i podkreślają kobiece atrybuty, są bardziej pewne siebie.

Niektóre z nich być może urodziły już dzieci i nie są tak obsesyjnie przejęte swoją figurą. Znają swoje wady, ale wiedzą też, że nie wpływają one na to, w jaki sposób zadowalają mężczyznę.

Rada: Przestań dążyć do tego, aby wyglądać jak wieszak, bądź dumna ze swojego wyglądu.

Status: „w związku”

Starszym kobietom nie zależy tak bardzo na tym, aby wszędzie określać swój status jako „w związku” czy mówić o swoim partnerze jako o „chłopaku”. Im mniej zobowiązań i deklaracji, tym bardziej mężczyzna może skupić się na przyjemnościach.

Starsze kobiety mają za sobą różne związki i relacje, i nie są aż tak chętne, aby w szybkim czasie wiązać się z kimś na poważnie. Niepotrzebne im kolejne, miłosne zawirowania.

Rada: Ciesz się tym, co przed tobą i nie próbuj na siłę definiować relacji między tobą a partnerem; daj się ponieść.

Niezależność

kobieta pracująca na laptopie w biznesieStarsze kobiety najczęściej mają już rodzinę, odniosły pewne sukcesy, dążą do kariery… Ogólnie rzecz ujmując, mają swoje własne życie. Dla faceta może to być kuszące, że on nie jest jej aż tak potrzebny.

Wiadomo, że tego typu kobiety nie rzucą nagle wszystkiego dla młodszego partnera. Jest on mile widzianym dodatkiem w ich życiu.

Rada: Nie skupiaj się na facecie, tylko na sobie!

Autorytet

Mężczyznom podoba się, że starsze kobiety nie pozwalają sobą rządzić. Każda z tych kobiet wie, czego chce i jak to osiągnąć. Z pewnością nie da sobie wejść na głowę. Kobieta, która przejmuje kontrolę – jest seksowna.

Rada: Bądź pewna siebie. Jeśli chcesz coś osiągnąć, przestań marudzić i zdobądź to, czego pragniesz. Poznaj najciekawsze tematy do rozmowy z mężczyzną!

Uznanie

Starsze kobiety znacznie częściej doceniają młodszych kochanków, zamiast ich wciąż pouczać. To, że kobieta ma już dzieci, nie znaczy, że sama będzie się zachowywać wobec partnera jak matka. Po co jej kolejne dziecko, o które trzeba się martwić?

Poza tym, będąc z młodszym partnerem, jest mnóstwo innych rzeczy, o których warto pomyśleć, czy zrobić. Nie wymagają one nawet wychodzenia z łóżka.

Rada: Przestań narzekać i doceń to, co posiadasz. Czeka na ciebie więcej, niż ci się wydaje.

Własność

Piękna kobieta w biznesie jest w pracy i opserwuje miasto o zachodzie słońcaStarsze kobiety nie mają wobec swoich młodszych partnerów wielkich oczekiwań, ponieważ w większości osiągnęły już to, co zamierzały. Taka kobieta nie chce być od mężczyzny zależna. W związku liczy na równość i niezależność pomiędzy partnerami.

Rada: Nie oczekuj od faceta zbyt wiele, sama zadbaj o swoje potrzeby.

Doświadczenie

Starsze kobiety mają doświadczenie niemal w każdej płaszczyźnie – miłość, życie, związki, kariera…, a to jest podstawą do ciekawych i inteligentnych rozmów. Mężczyźni uwielbiają wymianę zdań, w której mogą debatować na różne tematy.

Rada: Być może ty też masz wiele doświadczenia, ale nie narzucaj swojego zdania innym. Nie bądź także naiwna, stąpaj twardo po ziemi.

Warto przeczytać:

0 Udostępnień
Interesuję się psychologią stosunków międzyludzkich. Nasze zachowania są cudownie skomplikowane a emocje mają w sobie coś szalonego, dlatego uwielbiam je zgłębiać. Z pasją dzielę się swoimi doświadczeniami. Dużo czasu spędzam w gronie przyjaciół i bliskich mi osób. Kocham wspólne gotowanie i wypady na zakupy. Kontakt: +48606987345, e-mail: alicja.p@o2.pl

2 KOMENTARZE

  1. Jak mam do wyboru młodszą lub w moim wieku kobietę lub starszą zawsze wybiorę ta starsza. Starsze kobiety są cudowne śliczne seksowne i pociągające. Co za przyjemność mieć dziewczynę młodszą od siebie i czuć się z nią jak z dzieckiem.
    Najbardziej pociągające w starszych kobietach jest to ze pomimo tego ze są troszkę starsze niż młodsze koleżanki ale wyglądają ładniej seksowniej bardziej zadbane to jest sztuka za młodu prawie każda wygląda dobrze. No i te cudowne kobiece kształty u dojrzałych kobiet coś cudownego. Cudowne kobiece kształty kobiety nabywają dopiero po 30 i dalej . Sam mam nieco ponad 30-stkę a idealny wiek kobiety dla mnie 40 + .

  2. Coś w tym jest, ale starsza kobieta też odnosi korzyści (może w końcu spełnić swoje dobrze przemyślane i długo odkładane marzenia i fantazje erotyczne)! Korzyści są po obydwu stronach tylko trzeba jeszcze taką kobietę znaleźć chętną na takie doświadczenia!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.