Cate Blanchett zdradza przepis na domowy peeling, który stosuje od lat, dzięki niemu jak mówi Cate, jej cera jest piękna, gładka i promienna. Peeling, który stosuje, sporządzony jest z:

Cate Blanchett oznajmiła, że gdziekolwiek wyjeżdża, zawsze ze sobą ma te 3 składniki, z który niemal w każdym momencie może zrobić sobie oczyszczający cerę peeling.

Przepis na peeling słynnej aktorki Cate Blanchett

Przygotuj pół szklanki morskiej soli, z ćwiartki grepfruta wyciśnij sok i przelej go do szklanki z solą. Kolejno, dodaj 2 łyżeczki olejku makadamia (ewentualnie zastosuj oliwkę do ciała).

peeling-cate-blanchett

Cate Blanchett dodaje, że bohaterem tego oczyszczającego peelingu jest olej makadamia, sprawia on, że cera staje się jedwabnie gładka, olejek makadamia bardzo dogłębnie odżywia skórę.

Ten domowy peeling Cate Blanchett stosuje pod prysznicem, jak dodaje, przepis zdradziła jej koleżanka i od tamtej pory ten rodzaj peelingu z makadamii wpisał się w pielęgnacyjną rutynę słynnej aktorki.

Koniecznie przeczytaj wczorajszy wpis: Najlepszy peeling enzymatyczny – RANKING

Warto przeczytać:

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.