Sen jest ważny dla zdrowia każdego z nas, a dla niektórych jego wpływ jest jeszcze większy.

Czasami produkt medyczny może zdecydowanie poprawić komfort życia pacjenta lub zwykłego użytkownika. Warto wiedzieć więcej na ten temat!

Czym się różni produkt medyczny od standardowego?

Produkty medyczne, takie jak materace ortopedyczne, poduszki ortopedyczne czy materace przeciwodleżynowe, muszą mieć udowodnione działanie prozdrowotne. Ich celem jest zapewnienie nabywcy szybszej rekonwalescencji lub znacznej poprawy komfortu życia.

Skierowane są one przeważnie do osób cierpiących z powodu różnych schorzeń lub takich, które doznały poważnego wypadku. W przypadku materacy i poduszek sprawa wygląda jednak nieco inaczej.

Mogą z nich korzystać praktycznie wszyscy. Wynika to z faktu, że praktycznie każdy z nas narażony jest na pewne zniekształcenia kręgosłupa, które powstają w wyniku permanentnie siedzącego trybu życia, lub po prostu w efekcie starzenia się.

Temat nie jest wcale prosty – takie degradacje w dłuższej perspektywie czasowej prowadzą do bólu, problemów z zasypianiem i kłopotów z wykonywaniem codziennych czynności.

Są też otwartymi wrotami dla naprawdę poważnych schorzeń. Nie warto więc pomijać tego tematu. Materace z pianki, które wykorzystywane są w zastosowaniach specjalistycznych, muszą charakteryzować się zwiększoną trwałością, idealną higieną użytkowania, doskonałym dopasowaniem do ludzkiego ciała i wysokim komfortem.

Są to produkty najwyższej jakości, takie jak materac SleepMed Premium lub materac SleepMed Supreme.

W przypadku materacy SleepMed mamy do czynienia z udowodnionym przez niezależne ośrodki działaniem prozdrowotnym, które zapewni każdemu użytkownikowi sprawny powrót do zdrowia lub wesprze go, jeśli takowy nie jest już możliwy.

Są to produkty, które dysponują idealną kompozycją pianek wysokoelastycznych i termoelastycznych. To połączenie jest efektem lat gromadzenia doświadczenia i prowadzenia badań naukowych – wiemy, że idealnie sprawdza się w każdej sytuacji.

materac-sleepmed-supreme

Dlaczego warto stawiać na materace ze sprawdzonego źródła?

Jako SleepMed jesteśmy świadomi roli zdrowia w życiu każdego człowieka. Jest ono po prostu bezcenne i warto robić dla niego wiele. Dlatego nad naszymi akcesoriami i materacami pracują naukowcy z różnych dziedzin. Ludzki organizm to skomplikowany mechanizm.

Kiedy coś działa nie w taki sposób, jak powinno, od razu powoduje to szereg trudnych do rozwiązania problemów. Idealne rozwiązania powstają więc dzięki metodom naukowym, a nie testom na klientach, które miałyby dostarczyć informację zwrotną o ich jakości.

W SleepMed łączymy zagadnienia z anatomii, ergonomii i fizjonomii. Naszą misją jest tworzenie jak najwyższej jakości produktów, których walory prozdrowotne zostaną docenione przez każdego użytkownika.

Wiemy, że materac idealny nie istnieje. Nie aspirujemy do stworzenia takiego produktu. Tworzymy za to bogate portfolio – ofertę, w której każdy z Państwa znajdzie idealny materac właśnie dla siebie. Taki, który będzie działać jako idealne podparcie w trakcie snu.

Zależy nam na zapewnieniu Państwu komfortu, higieny, trwałości i długoletniej inwestycji. Dlatego większość z naszych produktów objęta jest dłuższym czasem gwarancyjnym niż materace konkurencyjnych marek.

Wiemy, że jesteśmy w stanie dostarczyć rozwiązania odporne na odkształcenia, które będą działać bardzo długo. Nasze materace to materace specjalistyczne, które zyskały aprobatę Szwajcarskiego Instytutu AEH. Spełniły wymagania znaku jakości przyznawanego przez instytut, co potwierdza ich skuteczność.

Projektując materace i poduszki SleepMed, kieruje się misją. Oferują materace, które zapewnią wszystkim Klientom wyjątkową wygodę i zdrowy sen. Zadbali o konstrukcję gwarantującą trwałość i komfort codziennego użytkowania.

Wykorzystali innowacyjne technologie oraz wprowadzili rozwiązania, dzięki którym każdy materac SleepMed można dostosować do indywidualnych preferencji. Innowacyjne rozwiązania zostały wyróżnione wieloma nagrodami, a medyczne właściwości, jakość i bezpieczeństwo potwierdzają międzynarodowe certyfikaty.

materace

Warto wybrać:

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.