Powiedzmy sobie szczerze – akcesoria erotyczne nie są już tematem tabu. Na pewno zaś nie tak dużym, jak lat temu jeszcze dziesięć. Obecnie do ich używania przyznaje się bardzo dużo kobiet, dzielą się wrażeniami, polecają sobie ulubione modele i tworzą prywatne rankingi.

Nie jest jednak bynajmniej tak, że wibrator (czy też inny gadżet) to domena wyłącznie singli. Również pary sięgają po nie coraz chętniej, by uprzyjemnić sobie życie intymne.

Dlaczego warto mieć takie zabawki?

para

Część osób nadal patrzy na gadżety erotyczne ze wstydem czy obawą. Trochę boją się pełnego korzystania z własnej seksualności, o której nikt nigdy nie nauczył ich rozmawiać.

Trochę uważają to za rodzaj zdrady, bo jakże to, czerpać przyjemność z wibratora, skoro mąż obok? Pora zarzucić takie myślenie, bo seks powinien być przede wszystkim dobrą, przynoszącą spełnienie i przyjemność zabawą.

Pragnę polecić Ci dwa największe sklepy z bardzo szeroką gamą wibratorów:

Sklep nr. 1

lub

Sklep nr. 2

Czy będzie w niej brał udział partner/partnerka, czy też odkryjecie uroki samomiłości? To już mniej ważne. We własnym towarzystwie także można świetnie się bawić, przekonują się o tym codziennie niezliczone rzesze kobiet i mężczyzn. Dodatkowo eksperymentowanie z zabawkami erotycznymi może zbliżyć dwoje partnerów i umocnić związek.

Szczególnie jeśli poprzedzone jest rozmową o własnych potrzebach, pragnieniach i marzeniach, fantazjach… Seks to nie tylko strona fizyczna, pozwala też poznać się lepiej od strony psychiki.

Ktoś powie, że seks zawsze będzie lepszy, niż zabawa z wibratorem w pojedynkę.

Ktoś inny zaś, że taka zabawa to też seks, bo definicja jest płynna i zmienia się na naszych oczach.

Nie ma więc żadnego powodu, by wstydzić się własnych potrzeb czy „grzesznych” myśli. Dużo łatwiej je zaakceptować, uznać, że są zupełnie normalne i po prostu wyposażyć się w sprawdzone masażery łechtaczki, wibratory, czy kto co tam jeszcze lubi.

Jak wybrać idealny model?

Nie da się od razu powiedzieć, jaki gadżet dla kogo będzie perfekcyjnym wyborem. Kobiety różnią się przecież swoimi potrzebami, np. co do wielkości czy kształtu, a także możliwościami, jeśli chodzi o budżet.

Wybór akcesoriów jest więcej niż ogromny, ilość sklepów wysyłkowych z tej branży przyprawia o zawrót głowy. Czy bardziej odpowiedni będzie masażer, wibrator, a może dyskretne kulki kegla?

Nie ma pośpiechu w podejmowaniu decyzji, można spokojnie zastanowić się nad własnymi potrzebami, przejrzeć fora internetowe, poczytać opinie użytkowniczek. Można też odwiedzić portale prezentujące zestawienia i rankingi, na których wskazywane są najlepsze wibratory i inne „zabawki” dla dorosłych”.

Kryteria, jakie warto wziąć pod uwagę, płyną z potrzeb ciała i ulubionych sposobów stymulacji i pieszczot. W końcu kto lepiej zna ciało kobiety, niż ona sama… Dlatego nawet jeśli wibrator jest kupowany przez partnera, to wcale niekoniecznie powinien on być zupełną niespodzianką.

Lepiej wcześniej omówić taki prezent, a może też przy okazji wybrać coś dla siebie? Przecież nigdzie nie jest powiedziane, że zabawki erotyczne mają być używane tylko przez panie…

Podobne tematy:

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.