Zaręczyny to najważniejszy moment w życiu zakochanej pary. Jak sprawić, by nasza wybranka poczuła się wyjątkowo w chwili wyznania miłości? Jaki pierścionek będzie dla niej odpowiedni? Z jakiego kruszcu powinien być zrobiony? Z białego, żółtego a może różowego złota?

Pierścionki doskonałe

Wybór kruszcu, z którego stworzony jest ten jedyny, najważniejszy w życiu kobiety pierścionek, jest niezwykle istotny. Dlaczego większość mężczyzn decyduje się właśnie na złoty pierścionek zaręczynowy? Złoto jest uznawane za najszlachetniejszy kruszec, a w połączeniu z wyjątkowym diamentem stanowi biżuterię doskonałą.

wyjatkowy-pierscionek-zareczynowy

Wybierając pierścionek, którym chcemy okazać kobiecie szczere uczucie, szukamy takiego, który zaakcentuje podniosły charakter zaręczyn. Wiemy, że złoty pierścionek będzie doskonałym wyborem, jednak na rynku dostępne są różne rodzaje złota.

Obdarowana pierścionkiem zaręczynowym kobieta najprawdopodobniej nigdy go nie zdejmie, dlatego ważne staje się dobranie koloru kruszcu i kamienia, który podkreśli zarówno nasze uczucie do ukochanej, jak i charakter jej osoby.

Białe, żółte, a może różowe złoto?

  • Żółte złoto

Żółte złoto jest klasycznym wyborem, który świetnie kontrastuje z transparentnymi diamentami. Tradycyjne pierścionki z koroną na kamień w kształcie okręgu to doskonała biżuteria na okazję zaręczyn.

Później będzie pasował do każdej kobiecej stylizacji. Dla wyrażenia naszego niezwykłego uczucia możemy zdecydować się na pierścionek z diamentem w kształcie serca.

  • Białe złoto

Nie wszyscy jednak lubimy ciepły odcień biżuterii. Jeśli zauważymy, że nasza wybranka na co dzień nosi pierścionki, bransoletki i naszyjniki w chłodnych odcieniach srebra, jest to znak, że białe złoto będzie idealne na zaręczyny.

Srebrzysty efekt białego złota podkreślą kamienie szlachetne o chłodnych barwach, np. błękitne diamenty, które stały się jednymi z najbardziej pożądanych kamieni jubilerskich.

  • Różowe złoto

Nieprzeciętny i jak najbardziej zachwycający będzie wybór pierścionka z różowego złota, które stało się jednym z najchętniej wybieranych przez kobiety odcieni klasycznego kruszcu.

Różowe złoto podkreśla wyjątkowe, kolorowe diamenty w ciepłych odcieniach różu, ale też wyjątkowo kontrastuje z transparentnymi diamentami, nadając im delikatnego blasku.

Jak dopasować pierścionek do urody wybranki?

Romantyczna, a może rozważna? Aby nasz pierścionek zaręczynowy zachwycił ukochaną, warto skupić się na kilku detalach. Delikatne, wąskie pierścionki zaręczynowe z niewielkim diamentem podkreślą urodę filigranowych, skromnych kobiet, które w życiu kierują się sercem.

Dla tych, które odważnie stąpają przez świat, sprawdzą się mocno zaakcentowane diamenty na solidnej obrączce. Przed wyborem najważniejszego pierścionka upewnijmy się, w jakiej biżuterii gustuje nasza wybranka. Mając tę pewność, dokonamy trafnego wyboru, uszczęśliwiając tym naszą ukochaną.

Podobne tematy:

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.