Jak się całować? to banalnie proste! Całowanie się dwojga osób można zobaczyć wszędzie, w kinie, na ulicy, w domu i w pracy, jest to tak intymne i miłe w dotyku uczucie, że nie sposób mu się oprzeć. Rodzajów pocałunków jest tak dużo, że nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy! całowanie z języczkiem to podróż do raju z którego nie będziesz chciała/chciał wrócić!

W artykule dowiesz się:

 • jak się całować,
 • jakie są rodzaje pocałunków,
 • techniki całowania,
 • jak najlepiej przygotować się do pocałunku
 • oraz jak całowanie z języczkiem wpływa na Twoje zdrowie!
 • bo jak się robi malinkę na szyi to już chyba wiesz? ;)

Zapraszam do lektury, warto dotrzeć do końca artykułu aby zostać specem od całowania i już zawsze wiedzieć jak się całować z chłopakiem lub dziewczyną. Zdobycie wybranego przez Ciebie partnera będzie łatwiejsze… a życie stanie się prostsze!

jak-sie-calowac
Jak całować chłopaka?

Jak się całować? oto rodzaje pocałunków i techniki całowania

Jest aż 10 rodzajów pocałunków, jedne są namiętne, inne mniej, jedne szybkie i intensywne a drugie powolne i rozczulające, że tracisz grunt pod nogami i udajesz się w podróż do siódmego nieba…

Sprawdź jak całować się z języczkiem oraz także, bez jego obecności…

Pocałunek amerykański

amerykanski-pocalunek
Pocałunek amerykański

Nazwa bierze się od amerykańskich nastolatków którzy najbardziej smakują się w tego rodzaju pocałunkach, to dlatego w świecie mówi się o amerykańskim pocałunku.

Wygląda on następująco: facet ssie swoimi wargami górną wagę kobiety a ona swoimi wargami jednocześnie ssie dolną wargę faceta.

To kobieta w tym pocałunku jest w lepszym położeniu ponieważ kobieca górna warga jest połączona mikro nerwami z łechtaczką i to sprawia, że kobiece doznania sięgają zenitu…

Pocałunek głęboki

Jest to jedna z najfajniejszych wersji całowania z języczkiem. Gdy język mężczyzny lub kobiety znajduje się w ustach, zaczynasz go ssać i wciągać go coraz głębiej odchylając jednocześnie swoje wargi by móc wessać język partnera jak najgłębiej jak się da.

Ten pocałunek jest tak namiętny i podniecający, że często taka zabawa kończy się w łóżku! uważaj… ;)

Suchy pocałunek

Jest to pocałunek z zamkniętymi wargami, gdy wargi są zamknięte, są suche, stąd nazwa. Suchy pocałunek jest powiedzmy wstępem do dalszych „rozmów” damsko-męskich. Jest traktowany jak gra wstępna.

Klasyczny pocałunek z języczkiem

Pocałunek w którym dochodzi do kontaktu obu języczków, tutaj inicjatywę przeważnie przejmuje mężczyzna, sięgając swoim językiem coraz głębiej stara się opleść jeżyk partnerki swoim językiem, mężczyźni mają przeważnie dłuższe języki i w tym segmencie mogą się wykazać inicjatywą.

Tobie tylko pozostaje nie opierać się języczkowym igraszkom i pozwolić mężczyźnie robić robotę… Szybka rada: nie róbcie tego jednocześnie, najlepiej jedno, później drugie, inaczej wyjdzie z tego „językowa kanapka!”

Elektryzujący pocałunek

Tutaj bardzo fajna do sprawdzenia ciekawostka! oto co musicie zrobić:

 • zgaście światło w pokoju
 • stańcie na bosaka na dywanie z wełny lub wełnianym kocu
 • otwórzcie oczy i pocałujcie się, sprawdzając czy przeskoczy między Wami iskierka miłości, jeśli nie, zejdźcie z dywanu i powtórzcie eksperyment!

Chrupiący pocałunek

Pocałunek ten wywołuje u większości dreszcze, całowanie obejmuje różne części skóry, niekoniecznie usta partnera.

Jak się całować aby pocałunek był chrupiący?

Należy zębami delikatni łapać skórę na ciele partnera po czym powtórzyć chrupiący pocałunek w miejscu zaraz obok i tak aż do doprowadzenia partnera do gęsiej skórki i dreszczy.

Pocałunek ssący

Do tego rodzaju pocałunku z języczkiem przyda Ci się najbardziej szyja partnera/partnerki.

Szyja jest bardzo czuła na ten rodzaj pocałunku. Należy okrężnie poruszać jeżykiem jednocześnie ssąc skórę szyi. Bardzo szybko może dojść do MALINKI!!! :) uważajcie ;)

Intymny pocałunek

Jest najbardziej podniecający rodzaj pocałunku jaki możesz sobie wyobrazić, tutaj wszystkie partie ciała są dozwolone, zostaje tylko Twoje własne pohamowanie.

Możesz łączyć powyższe rodzaje pocałunków w jeden i tworząc taką oryginalną kombinację, i dać partnerowi to czego oczekuje a nawet więcej, wierz mi, będzie zachwycony i poprosi o jeszcze…

Głaszczący pocałunek

Jest rodzaj pocałunku który łączy w sobie pocałunek ssący oraz chrupiący. Skup się na pieszczotach koniuszkiem języka po ciele partnera, wypuszczając jednocześnie ciepłe powietrze w okolicach pieszczonej powierzchni, zawrót głowy partnera gwarantowany!

Węszony pocałunek

Jest to świetna zabawa we dwoje przynosząca falę ekstazy i uniesienia. Udajcie się osobno do pokojów i używając perfum, skropcie jedną część skóry ciała w którą chcecie aby zapuścił się partner/partnerka.

Zabawa w węszony pocałunek polega na węszeniu po skórze w poszukiwaniu tego jednego miejsca którym część skóry została skropiona.

Po odnalezieniu, jest nagroda, jaka? to już sami ustalcie… :) chyba wiecie już się całować więc może by… :-))))

Na następnej stronie nauczę Cię jak całować…, możesz także obejrzeć wideo poradnik!

23 KOMENTARZE

 1. Jeśli zachowacie czystość przed ślubemkościelnym, to małżeństwo będzie szczęśliwe. Warto się
  pomęczyc 3 lata, żeby 30 być szczęśliwym. Ale pamiętajcie, że nawet całowanie jest grzechem.
  Nawet pocałować chłopaka w usta to wstyd. A jak wstyd, to to coś złego. Czyli grzech. Czułość można
  okazać całując w policzek, czułko. I po ślubie dalej trzeba walczyć o czystość. Do końca życia. Nie
  odmawiać małżonkowi współżycia, bo to grzech przeciwko jego miłości, który naraża go na
  cudzołóstwo, mastrubację, nieczyste myśli. Trzeba się czasem poświęcić, ale nie można być egoistą i
  zostawić małżonka narażając go na cudzołóstwo. Była taka historia, że żona nie współżycia z mężem
  tak często jak chciał i stojąc za dziewczętami w kościele miał nieczyste myśli. Jeśli małżonek będzie
  syty, to łatwiej mu będzie zachować czystość. A decyzje trzeba podejmować razem. I hierarchia
  ważności: Pan Bóg, małżonek, dzieci, rodzice, cała reszta. Małżonka czynić ważniejszym od siebie.
  Jeśli chodzi rzeczy dozwolone i niedozwolone w sypialni polecam o. Knotza. W skrócie niepełnym:
  wszystkie pozycje są dozwolone, wytrysk ma być w pochwie, a jeśli niechcący jest wcześniej , to nie
  grzech, bo niechcący. Nie można się nawzajem onanizować i seksu do tyłka. No i grzechem jest też
  antykoncepcja. Można stosować metodę kalendarzykowa, w której oboje podejmujecie decyzję o
  wstrzemięźliwości okresowej. Ale i podczas niej mąż może przyjść do żony z potrzebą, ponieważ już
  nie może wytrzymać. Nie można odmówić. Jest takie powiedzenie: Bóg da dzieci, to i da na dzieci.

 2. Całowanie drugiej osoby to jedna z najprzyjemniejszych rzeczy jaka może spotkać dwie kochające się osoby… Szczególnie całowanie z języczkiem i to przeszywające ciało uczucie… Coś pięknego! Na pewno pocałunków trzeba się nauczyć aby partner był zadowolony… Mój pierwszy pocałunek był na studniówce, mówię o takim pocałunku z języczkiem oczwiście :))))

 3. Całowanie to sztuka! A każdej sztuki trzeba się nauczyć… Chętnie trafiłabym pod skrzydła prztstojnego i doświadczonego hiszpana:) i popróbowała różnych wariantów całowania z języczkiem :P

 4. Ja odpływam gdy całuję się z Moim narzeczonym, lekko przymykam oczy i oddaję się w wir namiętności… Całowanie doskonała gra wstępna która wiadomo jak przeważnie się kończy heheh…

 5. Jak często całujecie się w Waszych związkach? Ja jeszcze 9-10 lat temu z moim mężem (wtedy jeszcze chłopakiem) mam wrażenie, że całowaliśmy się częściej…teraz jakby nie ma na to czasu.Generalnie fajny poradnik całowania dla nowicjuszy w tym temacie, nie warto ignorować techniki całowania, wierzcue mi!!

 6. Mój pierwszy pocałunek był w szkole podstawowej ale czy można go zaliczyć do pocałunków? heh nie wiem… Mówie się, że pierwszy pocałunek zawsze się pamięta, ja swój pamiętam bo był bardzo kiepski :( sorry Mariuszku :) myślę, że technike całowania człowiek opanowuje po kilku razach… Z każdym następnym pocałunkiem jest już coraz lepiej.

 7. Piękne i namiętne całowanie może szybko przekreślić nieprzyjemny zapach z buzi :-) zdarzyło mię raz calowac z takim chłopakiem, hmmm nie trwało to długo – ucuekłam..

 8. A wy nic tylko calowanie i calowanie, do ksiazek lepiej zajrzyjcie :-))) poradnik całowania całkiem spoko, nie wiedziałam, że jest tyle rodzajów pocałunku heh

 9. Całowanie na pierwszej randce? można z chłopakiem całować się na pierwszej randce? nie oceni mnie źle? że jestem łatwa itd?

 10. Mi się jakoś nie wkręca całowanie na pierwszej randce, wyszłabym w oczach mężczyzny na zdzir..kę :( nie ma absolutnie nic złego w całowaniu gdy czujecie do siebie niesamowitą miętę, nic Was nie powstrzyma od całowania :) nawet jeśli będzie to pierwsza randka…

 11. Nauka całowania nie jest trudna trzeba tylko mieć do tego odpowiedniego partnera który poprowadzi krok po kroku :P Najgorzej jeśli Twoje pierwsze całowanie wypadnie z osobą którą baaardzo „lubisz” i Ci nie wyjdzie…możesz wtedy wiele stracić, dlatego lepiej nauczyć się całować na kimś kto się zna :P

 12. Pierwsze pocałunki są najlepsze i najbardziej zapadają w pamięć, pierwsze pocałunki z partnerem (nie z misiem) są jak lądowanie na nieznanej planecie na której wiesz, że będziesz tylko chwilę więc daj się ponieść w wir namiętności i nie trać cennych sekund na rozmyślanie czy czasem nie jest za wcześnie na całowanie!

 13. Mój pierwszy pocałunek był dość późno bo dopiero w liceum, ale wiecie co?? warto było czekać tak długo, pierwszy dotyk czyichś ust i języka niezapomniany, pierwszy pocałunek się pamięta wiecie? no chyba , że był bardzo kiepski, nie każdemu wychodzi całowanie, zwłaszcza ten pierwszy raz :P :P :P

 14. Co jeśli chodzi o całowanie w rękę? czy jest jakiś przedział wiekowy kobiet które przy powitaniu powinno całować się w ręce? czy zawsze wypada pocałować starszą kobietę w rękę? czy ktoś mógłby poczuć się niezręcznie?

 15. Czy nauka całowania jest dostępna jako kurs internetowy? niestety nie mam na kim przetestować i chciałabym obejrzeć techniki całowania jako wideo :P

 16. Mnie najbardziej podkręca całowanie dolnej wargi, można się tym delektować jak najlepszym w świecie deserem. Całując dolną wargę partnera warto przymknąć oczy i oddać się wirowi super doświadczeń…

 17. Najlepszymi wrażeniami jakie przywiozłam z wakacji było całowanie się z dwoma chłopakami (nie, nie razem) hehe. Krótki kilkuminutowy pocałunek z jednym starszym chłopakiem a później (kilka dni później) pocałunek krótszy jednak równie miły jak ten pierwszy!

 18. czy całowanie jest zdrowe? nie zam żadnych przeciwwskazań ale wolę się upewnić… a co jeśli chłopak którego całuję ma próchnicę?

 19. Nuda i zmarnowany czas. Ze tez ludzie nie macie co robić tylko wsysac lub zbliżając drobnoustroje i płyny stosowane do trawienia od innej osoby heh…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.