PODZIEL SIĘ

Jak się całować? to banalnie proste! Całujemy się wszędzie, w kinie, na ulicy, w domu i w pracy, jest to tak intymne i miłe w dotyku uczucie, że nie sposób mu się oprzeć. Rodzajów pocałunków jest tak dużo, że nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy, całowanie z języczkiem to podróż do raju i oby ta podróż trwała jak najdłużej. W artykule dowiesz się jak się dobrze całować, jakie są rodzaje pocałunków, jak najlepiej przygotować się do pocałunku oraz jak całowanie z języczkiem wpływa na Twoje zdrowie! Zapraszam do lektury, warto dotrzeć do końca artykułu aby zostać specem od całowania i już zawsze wiedzieć jak się całować z chłopakiem.

jak-sie-calowac

Jak się całować? oto rodzaje pocałunków

Jest aż 10 rodzajów pocałunków, jedne są namiętne, inne mniej, jedne szybkie i intensywne a drugie powolne i rozczulające, że tracisz grunt pod nogami i udajesz się w podróż do siódmego nieba… Sprawdź jak całować się z języczkiem oraz także bez niego :)

Pocałunek amerykański

amerykanski-pocalunek

Nazwa bierze się od amerykańskich nastolatków którzy najbardziej smakują się w tego rodzaju pocałunkach, to dlatego w świecie mówi się o amerykańskim pocałunku. Wygląda on następująco: facet ssie swoimi wargami górną wagę kobiety a ona swoimi wargami jednocześnie ssie dolną wargę faceta. To kobieta w tym pocałunku jest w lepszym położeniu ponieważ kobieca górna warga jest połączona mikro nerwami z łechtaczką i to sprawia, że kobiece doznania sięgają zenitu…

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.