Czy nadal jesteś singielką? Czujesz, że nigdy nie znajdziesz drugiej połówki? Faceci, których do tej pory spotykałaś, okazali się tymi niewłaściwymi? Nie ma obawy, wykorzystaj poniższe wskazówki, aby kolejny mężczyzna , którego spotkasz stracił dla ciebie głowę.

Bycie singielką jest do bani, czyż nie?

Ale nie musisz być już dłużej sama! W rzeczywistości, to wcale nie jest takie trudne, aby jakikolwiek mężczyzna się w tobie zakochał. Może ci się wydawać, że to nigdy nie nastąpi lub, że jest ci pisane życie w pojedynkę, ale nic bardziej mylnego!

Miłość jest wszędzie dookoła, wystarczy odrobina wysiłku z twojej strony. Czasami lepiej jest spojrzeć na pewne sprawy z perspektywy mężczyzny, aby wreszcie odgadnąć, o czym on tak naprawdę myśli.

Tym sposobem doskonale będziesz wiedziała jak się zachować, a czego nie robić, aby stać się idealną dziewczyną dla faceta, którego wybrałaś.

1. Zdecyduj jakiego mężczyzny szukasz

uśmiechnięta paraGdybyś miała do wyboru mężczyznę, jakiego tylko chcesz, jaki on by był? Być może zdarzyło ci się umówić na randkę z kimś kto nie do końca jest w twoim typie. Niestety, jeśli podświadomie czujesz, że to nie on, z żadnej randki nic nie wyjdzie.

Musisz sama w swojej głowie sprecyzować jaki jest twój typ pod względem wyglądu, charakteru. Skup się na tym kogo szukasz, zanim wyjdziesz z domu i zaczniesz rozglądać się za tym jedynym.

Możesz zrobić listę wszystkich cech, jakie chciałabyś, aby on posiadał. Będziesz wiedziała czego konkretnie szukasz u faceta. Unikniesz randkowych nieporozumień, jeśli skupisz się na tej liście. Uwierz, to działa!

0 Udostępnień
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Interesuję się psychologią stosunków międzyludzkich. Nasze zachowania są cudownie skomplikowane a emocje mają w sobie coś szalonego, dlatego uwielbiam je zgłębiać. Z pasją dzielę się swoimi doświadczeniami. Dużo czasu spędzam w gronie przyjaciół i bliskich mi osób. Kocham wspólne gotowanie i wypady na zakupy. Kontakt: +48606987345, e-mail: alicja.p@o2.pl

4 KOMENTARZE

  1. Uważam, że dobrym sposobem jest zainwestowanie w kobiecy wygląd.
    Sukienka i wysokie obcasy zawsze będą działać na mężczyzn.

  2. A ja nie dałam szansy chłopakowi, który naprawdę był inny od wcześniejszych… nie wiem co wtedy mną kierowało. W końcu gdy on miał już inną zdałam sobie sprawę że naprawdę go kocham. Ale on już nie chciał ze mną rozmawiać. Pomógł mi rytualista ze strony urok-milosny.pl , czekałam przeszło 2 miesiące, aż w końcu on zdecydował się na związek, ale najważniejsze że się udało i jesteśmy razem. Póki co minęlo pół roku i ciągle jest jak w bajce.

  3. Mam taką małą nieśmiałą prośbę, doradźcie jak pisać z chłopakiem żeby sie zakochał :-))) znam pewnego chłopaka który bardzo mi się podoba, czasem skrobnie smsa do mnie i dlatego chciałbym użyć tej drogi komunikacji aby go “zdobyć” jak z nim pisać?

  4. Jeśli nie wiesz jak pisać z chłopakiem żeby go poderwać to zainteresuj się jego pasjami/pasją. Powiem Ci z doświadczenia, że wspólne hobby bardzo zbliża, szczególnie kiedy można to coś robić we dwójkę… sporty, gry, wycieczki, kibicowanie, muzyka itd…

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.