Kobiety uwielbiają czuć się komfortowo i pewnie w swoim ciele, dlatego przywiązują dużą uwagę do swojego wyglądu. Dbanie o siebie jest jednak czasochłonne. Najwięcej czasu zabiera depilacja tradycyjnymi metodami. Jednak włosy szybko odrastają, a przecież każda kobieta chce mieć idealnie gładką skórę na dłużej.

Czy jest sposób, aby to osiągnąć? TAK! To depilacja laserowa – rozwiązanie, dzięki, któremu zyskasz dodatkowe godziny w tygodniu. Możesz je wykorzystać np. na naukę angielskiego, spacer na świeżym powietrzu czy dodatkową godzinę treningową.

depilacja-laserowa-zabiegi

Koniecznie sprawdź:

Korzyści płynące z zabiegu depilacji przy użyciu lasera:

Spis treści

  1. Po 6 – 7 wizytach w salonie Twoja skóra będzie gładka. Skuteczność depilacji laserowej sięga 95%!
  2. Depilacja laserowa eliminuje tradycyjne metody depilacji (raz na zawsze wykreślisz z listy zakupów maszynkę do golenia, kremy do depilacji pianki i woski).
  3. Będziesz czuła się swobodnie i komfortowo w każdej sytuacji.
  4. Wykorzystasz zaoszczędzony czas na dodatkowe przyjemności.

Depilacja laserowa – czy można się golić?

Czy można depilować skórę w czasie trwania serii zabiegów depilacji laserowej? Bardzo często pada to pytanie. Zabiegi depilacji laserowej wykonujemy w serii, zwykle jest to 6 – 7 wizyt w salonie, w odstępach co 8 -12 tygodni.

Po pierwszej depilacji laserowej wybranej części ciała trwale znika ok. 30% włosków. Pozostałe dalej rosną. Można je usuwać, ale jedynie metodami, które ich nie wyrywają, najlepiej maszynką jednorazową.

Czy depilacja laserowa jest bolesna?

Jeżeli uważasz, że ze względu na bolesność zabiegu depilacja laserowa nie jest dla Ciebie, to jesteś w dużym błędzie! Zabieg nie wywołuje bólu, a niewielki dyskomfort porównywalny jest do ukłucia komara. Możesz czuć również mocniejsze ciepło na skórze. Odczucia te minimalizowanie są za pomocą zimnych okładów.

Depilacja laserowa – dla kogo najlepsza?

Zabiegi depilacji laserowej najlepiej sprawdzają się u osób, które posiadają jasną karnację i ciemne włoski. Laser działa bezpośrednio na zawarty we włosie barwnik, czyli melaninę. Im ciemniejszy włos, tym laser działa skutecznej.

Depilacja laserowa – jaki laser wybrać?

Najskuteczniejszym laserem do zabiegów depilacji laserowej jest LightSheer®. Gwarantuje bezpieczeństwo, bezbolesność i wysoką skuteczność. Dodatkowo 3-krotnie skraca czas całej serii – wszystko za sprawą zastosowania dwóch różnych głowic: dużej i małej, które są dobierane w zależności od depilowanej partii ciała.

Depilacja laserowa to dobre rozwiązanie dla kobiet, które cenią sobie wygodę i oszczędność czasu. Raz wydane pieniądze wyeliminują koszty związane z tradycyjną metodą depilacji. Ponadto przestaniesz również martwić się o ciągle wrastające włoski i podrażnioną skórę po goleniu. Będziesz czuła się komfortowo w każdej sytuacji.

Zapraszamy Cię na bezpłatną konsultację do naszego salonu, w którym doświadczony kosmetolog opowie Ci dokładnie o zabiegu depilacji laserowej, wykluczy możliwe przeciwwskazania i wykona próbę laserową. Zapraszamy!

Wybrane specjalnie dla Ciebie:

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.