Powszechnie jesteśmy uważane za te idealne, utrzymujące porządek i w żadnym wypadku niepopełniające błędów, zwłaszcza tych, które popełniają mężczyźni. Dlatego więc uwielbiamy zwracać im uwagę na wiele rzeczy, na to, co robią źle, co muszą w sobie poprawić, jakie nawyki wyeliminować.

Naprawdę jednak mamy swoje tajemnice, o których wiemy tylko my kobiety i wcale nie jesteśmy takie idealne, za jakie nas postrzegają.

Rzeczy, które każda kobieta robi w tajemnicy!

1. Oglądamy mecze piłkarskie!

kobiece-tajemnice

Nadzwyczaj często denerwujemy się gdy w telewizji transmitują nasz ulubiony serial, a nasz facet ogląda mecz piłki nożnej, albo gdy nie daj Boże, zaprasza kilku kumpli, kupuje piwo i oglądają go razem, krzycząc na cały dom.

Ah, jakie to denerwujące. Zamiast zająć się nami, on w kółko to robi. Jednak gdy was nie ma, my po cichutku same lub w towarzystwie koleżanek, włączamy mecze piłki nożnej, oczywiście te przypadkowe lub te, w których grają już sprawdzone przez nas drużyny. Po co to robimy? Faceci…

Każda z nas wie, że piłkarze uznawani są za najseksowniejszych sportowców, dlaczego więc mamy odmówić sobie takich widoków?

2. Mleko i napoje prosto z butelki

Oczywiście krzyczymy na naszych mężczyzn gdy to robią… obleśne! Nie dość, że zostawiają swoje bakterie na butelce. to jeszcze przypadkiem do środka może dostać się ich ślina.

Nigdy już nie wypijemy takiego mleka czy soku! W tajemnicy utrzymujemy to, że często i nam zdarza się to robić… z lenistwa czy z wygody, nieważne.

3. Sukienka w czasie wiatru…

Gdy nasza sukienka lub spódnica podczas wiatru wplątuje nam się między nogi, albo nawet przykleja się… tam. Niestety, bardzo często to się zdarza również podczas siadania.

Musimy odklejać ją, wyciągać z miejsca między nogami… ohydne, ale prawdziwe.

4. Niespodzianka okresowa

Kiedy miesiączka robi nam niezapowiedzianą, wcześniejszą wizytę, a my nie mamy przy sobie ani tamponów, ani podpasek… co robimy? Szukamy najbliższej łazienki i po prostu używamy zwykłego papieru toaletowego. No cóż, jakoś musimy sobie poradzić.

5. Oglądanie tv i wkładanie rąk!

Czemu mężczyźni stale to robią? Wkładają ręce w środek swoich spodni lub trzymają je w kroku… my też to robimy, serio, bezwiednie. Gdy zajmujemy się oglądaniem telewizji, czytaniem książki, przeglądaniem Internetu lub wykonywaniem innej, równie ciekawej czynności.

6. Oglądamy filmy dla dorosłych

Oczywiście w żadnym wypadku nie przyznamy się do tego przy naszych mężczyznach, a tym bardziej nie obejrzymy ich z nimi, ale w samotności lub w towarzystwie koleżanek, czemu nie?

7. Puszczamy bąki i bekamy

Każdy dobrze o tym wie, że kobieta też to robi. Przecież nie jesteśmy jakimiś dziwnymi stworami, które nie wykonują ludzkich czynności. Przecież „nic co ludzkie nie jest mi obce”.

Nie robimy tego jednak tak wulgarnie i bezpośrednio jak faceci, no, chyba że w towarzystwie koleżanek. Nie musimy się przecież krępować. One nas nie wydadzą… cii.

8. Golenie nóg na serio

Często zdarza nam się, że gdy wybieramy się na randkę (pomysły na randkę), ważne spotkanie biznesowe, rodzinne święto czy spotkanie z koleżankami, a mamy zamiar ubrać sukienkę lub spódnicę do kolan, nie golimy całych nóg.

Powodem tego jest brak czasu lub zwyczajne lenistwo. Przecież nikt nie zauważy, że mamy nieogolone uda…

9. Biustonosze…

Każda z nas ma swój ulubiony stanik i, mimo że nasza komoda mieści ich tysiące, w najróżniejszych kolorach i z niestworzonymi koronkami i ozdobami, to bardzo często nosimy kilka razy pod rząd ten sam biustonosz, nawet kilka tygodni z rzędu.

Oczywiście przepieramy go dla utrzymania odpowiedniej higieny, ale dzień w dzień wciąż ubieramy ten sam. Ale co zrobić skoro on jest naszym ulubionym i pasuje do wszystkiego?

10. Masturbacja u kobiet

Nie zawsze robimy to gdy mamy ochotę na seks, a nikogo nie ma w pobliżu, gdy jesteśmy pobudzone seksualnie, a raczej wtedy kiedy nie mamy co robić.

Internet przeglądnięty cały, w telewizji nie ma nic ciekawego, na czytanie książki nie mam już ochoty… skutkuje to bezczynnym leżeniem, a skoro leże to może po prostu…? Czemu nie?

Wybrane specjalnie dla Ciebie artykuły:

0 Udostępnień
Witajcie moje drogie! Mam na imię Maria, jestem redaktorem serwisu Kobieco.pl. Będę poruszać tematy bezpośrednio związane z kobietami, mężczyźni póki co Nas nie interesują :) jest to miejsce wyłącznie dla kobiet gdzie poczujesz się kobieco i nauczysz się być prawdziwą kobietą. Mam nadzieję, że moje artykuły spodobają się Wam, będę pisała jedynie na tematy na których się znam, żadnego lania wody i pisania pod publikę, z chęcią poruszę także tematy tabu. Zapraszam do lektury, do zobaczenia w komentarzach pod moimi artykułami! Tel. 0048789433444, email: Maria.Se@gmail.com