Jeden rachunek, niższe ceny oraz wiele możliwości do wyboru to tylko niektóre korzyści, które daje Ci oferta Orange Love, czyli pakiet dla całej rodziny. Poznaj największe zalety kompleksowej propozycji Orange.

Co to jest Orange Love?

Orange Love to pakiety, które łączą domowe i mobilne usługi telekomunikacyjne. W ich skład wchodzi internet domowy oraz abonament komórkowy, a opcjonalnie także telewizja i telefon domowy.

Szczegóły oferty Orange Love i aktualne ceny możesz sprawdzić na stronie operatora: https://www.orange.pl/pakiety/love. Poniżej wymieniamy jej 10 najważniejszych zalet.

  1. Orange Love to jeden rachunek za wszystkie usługi

W pakiecie Orange Love masz wiele usług, ale rachunek jest tylko jeden, więc nie musisz robić więcej przelewów. Jeśli potrzebujesz pomocy, wszystko załatwisz w tym samym miejscu np. w trakcie jednej rozmowy telefonicznej lub wizyty w salonie.

  1. Orange Love wychodzi taniej

Łączenie usług się opłaca. Konkretna kwota, którą oszczędzasz, zależy od wybranego pakietu Orange Love. Zawsze jednak zapłacisz mniej, niż w przypadku zakupu tych samych usług osobno.

  1. Pakiety Orange Love łatwo dostosujesz do swoich potrzeb

W Orange Love nie tylko wybierasz, czy chcesz internet domowy i abonament na telefon, czy może jeszcze telewizję i telefon domowy. Decydujesz też, jaki wariant każdej z usług Ci się przyda. Do wyboru są po 3 różne prędkości światłowodu, pakiety TV i abonamenty komórkowe.

  1. Szybki i niezawodny internet światłowodowy

W każdym pakiecie Orange Love możesz korzystać z internetu, m.in. szybkiego światłowodu, jeśli jest dostępny w Twojej lokalizacji.

  1. Orange Love to też bogate pakiety telewizyjne

Telewizja w Orange Love to 3 różne pakiety kanałów. Już w pierwszym masz ich ponad 100, a w najbogatszym znajdziesz ich blisko 200. Do tego możesz korzystać z wypożyczalni Orange VOD i multinagrywarki w chmurze oraz oglądać programy na smartfonie z aplikacją Orange TV Go.

  1. Brak limitu na rozmowy i wiadomości oraz dużo internetu w telefonie

Abonamenty w ofercie Orange Love to zawsze nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. Wybierasz, czy potrzebujesz 10 GB danych miesięcznie, czy może internet bez limitu, w tym 20 GB lub 40 GB z pełną prędkością.

  1. Dodatkowa karta SIM w Orange Love za mniej

Potrzebujesz abonamentu komórkowego dla więcej niż jednej osoby? Jeśli tak, to każdą kolejną kartę SIM z wybranym planem dostaniesz o 20 zł taniej.

  1. Atrakcyjne oferty na sprzęt w Orange Love

W Orange Love masz dostęp do specjalnych promocji na smartfony, laptopy czy telewizory, a rata za urządzenie zostanie po prostu doliczona do Twojego rachunku za usługi.

  1. 5G w wybranych pakietach Orange Love

Dzięki Orange Love w wariantach Extra i Premium możesz korzystać na smartfonie z sieci 5G na częstotliwości 2100 MHz. Aktualnie Orange ma największy zasięg sieci 5G w Polsce, więc jest najlepszym wyborem, jeśli chcesz wypróbować tę nową technologię.

Warto przeczytać:

artykuł

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.