Każda kobieta pragnie wyglądać pięknie na co dzień. Jednak jest kilka takich dni w życiu, kiedy szczególnie nam na tym zależy. Takim dniem jest na pewno nasz ślub. To przecież wtedy jesteśmy w centrum zainteresowania.

Wszyscy na nas patrzą i oceniają. Do tego robią zdjęcia, które pozostają w albumach po wsze czasy. Warto przygotować się na taką okazję. I nie chodzi tylko o zamówienie najlepszej w mieście sali weselnej.

Warto zrobić coś na siebie i zrzucić te kilka zbędnych kilogramów, aby czuć się w ten dzień zjawiskowo.

Szybki i skuteczny sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów

Treningg metodą EMS

Gwiazdy i sportowcy na całym świecie od lat trenują metodą EMS. Co to takiego? EMS to skrót od angielskiego zwrotu Electrical Muscle Stimulation. Po polsku oznacza on elektrostymulację mięśni. Trening EMS to zestaw indywidualnie dobranych ćwiczeń, które wykonywane są w specjalnym kombinezonie.

Takie lekkie i wygodne wdzianko zapewnia pełną swobodę ruchów. Pozwala na osiąganie maksymalnych efektów ćwiczeń dzięki precyzyjnej stymulacji polimerowych elektrod. Kombinezon łączy się bezprzewodowo z aplikacją, którą na bieżąco kontroluje trener personalny.

Trening EMS charakteryzuje się ogromną skutecznością. Angażuje do pracy około 90 % włókien mięśniowych równocześnie. Pozwala to naszemu organizmowi na niezwykle intensywną pracę nawet podczas wykonywania prostych ćwiczeń. Pod względem wysiłku trening daje podobne efekty co tabata lub interwały.

Ćwiczenia rozkręcają metabolizm. Podczas 20-minutowej sesji ćwiczący jest w stanie spalić nawet 500 kcal. Co istotne, kolejne 500 kcal jest spalane po treningu. Trenerzy zalecają dwie sesje treningowe w tygodniu. Takie rozwiązanie pozwala na szybkie zrzucenie wagi nawet przez bardzo zapracowane osoby.

Bezpieczna i długookresowa utrata wagi

W zrzucaniu wagi nie liczy się jednak jedynie szybkość. Ważne jest, aby treningi były bezpieczne dla naszego organizmu i gwarantowały utrzymywanie się efektów. Trening EMS nie ma sobie równych w tym względzie. Metoda ta jest często wykorzystywana przez światowej sławy sportowców, którzy po kontuzjach chcą wrócić do formy. Wykorzystują ją także rehabilitanci.

Ćwiczenia gimnastyczne w połączeniu z elektrostymulacją mięśni nie obciążają kręgosłupa i są bezpieczne dla naszych stawów. Mogą być wykonywane przez osoby, które nie mają doświadczenia z aktywnością fizyczną lub mają za sobą różnego typu urazy. Treningi nie niosą za sobą ryzyka kontuzji.

Impulsy wzmacniają nawet głęboko położone włókna mięśniowe, dzięki czemu łagodzą bóle pleców. Trening EMS poprawi zatem wygląd Twojego ciała, ale jednocześnie wzmocni Twój organizm, czemu będziesz mogła przetańczyć całą weselną noc.

Przyjemny i upiększający sposób na pozbycie się nadwagi

Trening EMS to także niezwykła dawka pozytywnej energii i wspaniałego samopoczucia. Już po pierwszym treningu zauważysz efekty ćwiczeń. Na pewno da Ci to motywację do dalszej pracy oraz przyczyni się do wprowadzenia bardziej zbilansowanej diety.

Warto bowiem pamiętać, że najlepszym sposobem na zdrowe chudnięcie jest połączenie wysiłku fizycznego ze zdrowym odżywianiem.

Dodatkowym atutem treningu metodą EMS jest także ujędrnienie skóry i pozbycie się cellulitu. To wspaniała wiadomość dla Pań Młodych, które marzą o ubraniu sukni ślubnej z odkrytymi ramionami lub plecami. Ćwiczenia modelują talię, wysmuklają nogi i podkreślają pośladki. Całe ciało wygląda zdrowo i atrakcyjnie.

Podobne wątki:

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.