Zastanawiając się: jak wyszczuplić twarz zapewne od razu przychodzi Ci do głowy „dieta”, której tak bardzo nie chcesz… Najważniejszą jednak rolę wyglądzie Twojej twarzy pełni jej kształt! kształt twarzy i jej kontury nadają Ci różnych form które jeśli dobrze „zagospodarujesz” sprawią, że wyszczuplanie twarzy będzie bułką z masłem.

Najlepiej w wyszczuplaniu twarzy sprawdza się kształt twarzy owalny! Jednak stosując triki, o których zaraz napiszę, odchudzanie twarzy każdego kształtu nie będzie stanowiło dla Ciebie problemu. No to zaczynamy:

TRIK 1: Fryzura wyszczuplająca twarz

Optyczne wyszczuplanie twarzy zacznij od właściwej fryzury! Wydłużysz swoją buzię jeśli będziesz mieć długie, falowane włosy, przez co twarz nabierze owalnego kształtu i wyszczupli się optycznie.

Jeśli masz okrągły kształt twarzy, to również pomoże przedziałek na bok, który również wysmukli Twoją buzię poprzez zasłonięcie dużej części czoła, twarz wtedy nie wygląda na taką pełną.

Wyszczuplanie buzi może także pomóc zwiększenie objętości włosów

TRIK 2: Konturowanie twarzy

Kosmetyki do konturowania twarzy to produkty, które naprawdę mogą się przydać! Nałóż na twarz bronzer pod kośćmi policzkowymi oraz na linii żuchwy a czubek nosa, okolice pod oczami i środek czoła rozświetl za pomocą jasnego pudru. Konturowanie twarzy może wiele zmienić w Twoim looku!

Twoja nowa twarz będzie o wiele bardziej owalna i wizualnie szczuplejsza

W wyszczuplaniu twarzy ważne będzie również odpowiednie nałożenie makijażu na brwi. W wyszczuplaniu pomoże jeszcze kocia kreska i unikanie aplikowania różu zbyt nisko na twarzy.

TRIK 3: Jak wyszczuplić twarz? odpowiednia biżuteria!

Nie tylko odpowiednia gra makijażem i właściwa fryzura wyszczuplą Twoją twarz, również dobrym sposobem na jej wyszczuplenie są dodatki, takie jak biżuteria.

Ciekawy efekt wyszczuplonej twarzy przyniosą długie okrągłe kolczyki, które oprócz wyszczuplania twarzy odciągną wzrok wszystkich patrzących, od pewnych mankamentów i niedoskonałości Twojej twarzy.

[irp]

Twarz wyszczuplisz, zakładając także długie wisiory i naszyjniki. Także długi szalik sprawi, że Twoja twarz nabierze smuklejszej formy. Na pewno odstaw chokery, które skrócą Twoją szyję i podkreślą okrągły kształt Twojej twarzy.

Warto przeczytać:

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.