Większość mężczyzn pewnie domyśla się większości powodów, dla którego płeć piękna szaleje za nimi. Jednak warto przeczytać ten artykuł, aby w jak najlepszym świetle pokazywać się w ich oczach.

Za co kobiety kochają mężczyzn?

Za co kobiety kochają mężczyzn?

za-co-kobiety-kochaja-mezczyzn

Umiejętność tańca

Nie od dziś wiadomo, że kobiety uwielbiają tańczyć i zazwyczaj wszystkie mają taniec w małym paluszku. Niezwykle ważne jest, aby mężczyzna pojął, chociażby pierwszy poziom umiejętności tańca. Mężczyzna, który dobrze się rusza, według kobiet jest bardziej atrakcyjny i pożądany.

Gentleman

Postawa gentlemana może być odbierana jako staromodna, jednak kobiety wciąż uwielbiają gdy traktuje się je z szacunkiem i grzecznością. Mężczyźni otwierający kobietom drzwi, podający płaszcz czy odsuwający krzesło przy stole, znacznie zyskują na pozytywnej ocenie w oczach kobiet.

Zaradny mężczyzna

Nie ma lepszego faceta niż tak zwana „złota rączka”. Z jakim zachwytem kobiety obserwują mężczyzn, którzy potrafią naprawić wszystko bez zbędnych problemów. Mężczyźni majsterkujcie jak najwięcej!

Wygląd

Kobiety lubią schludnych mężczyzn i wcale nie oznacza to, że powinniście przebierać się kilka razy dziennie i przesadnie dbać o swój wygląd. Ważne jest, abyście nosili się elegancko i czysto, aby elegancka dama nie wstydziła pokazać się w waszym towarzystwie.

Poczucie humoru

Kobiety cenią sobie mężczyzn z poczuciem humoru i nadzwyczaj nie lubią tych gburowatych, z wieczną powagą, nieumiejących śmiać się z innych i przede wszystkim z siebie. Warto nabrać dystansu do siebie i otaczającej nas rzeczywistości. Poczucie humoru jest cechą nieustannie poszukiwaną przez kobiety.

Dobre stosunki z matką drugiej połówki

Niezależne od tego czy wasza druga połówka jest już waszą żoną, czy jeszcze dziewczyną, ważne jest utrzymywanie prawidłowych stosunków z jej matką. Nie od dziś wiadomo, że matka jest najważniejszą osobą w życiu każdego człowieka, w szczególności u kobiet.

Nie ma nic silniejszego niż więź matki z córką, dlatego nawet gdy nie przepadasz za swoją przyszłą lub obecną teściową, przynajmniej udawaj, że zgadzasz się ze wszystkim, co mówi i staraj się być dla niej miły.

Kontakty ze swoją matką

Równie ważne jest też to, jak traktujecie swoją matkę. Nie mylmy tutaj pojęć rozpieszczonego maminsynka z facetem szanującym ją. Mężczyzna dbający o dobro swej rodzicielki jest nadzwyczaj wartościowy i szanowany wśród kobiet.

Bezpieczeństwo

Dla kobiet ważne jest, aby mężczyzna, z którym się związała, zwyczajnie w świecie się nią opiekował. Niezależnie od tego czy jest chora, czuje się zagrożona czy nawet gdy wszystko wokół gra, ty powinieneś być opiekuńczy i dawać jej poczucie, że ochronisz ją przed całym światem.

Dbanie o siebie

Oprócz ubioru ważne jest także uprawianie sportu, zdrowe odżywianie i higiena. Oczywiście, nikt nie wymaga od Ciebie codziennych wizyt na siłowni i wprowadzenia rygorystycznej diety, jednak dobrze jest ograniczyć spożywanie tłustych potraw. Trochę ruchu od czasu do czasu, również nikomu nie zaszkodziło.

W pewnym wieku trzeba uważać, aby nie wyhodować powszechnie znanego „mięśnia piwnego” wylegując się przed telewizorem. Jeśli chcesz mieć piękna i zadbaną kobietę- zadbaj również o siebie.

Płacz u mężczyzn

Niektóre badania wykazały, że mężczyźni płaczący przy kobietach stają się według nich bardziej atrakcyjni. Oczywiście nie mowa tu o nadwrażliwych facetach, wzruszających się o byle błahostkę, jednak dobrze wiemy, że każdemu dobremu człowiekowi, w niektórych sytuacjach może zmięknąć serce.

Wybrane specjalnie dla Ciebie artykuły:

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.