No i stało się! Zobaczyłaś go, uderzyła cię strzała amora i nie możesz przestać o nim myśleć. Dniami i nocami marzysz, by wasza znajomość przerodziła się w związek na długie lata.

Zanim jednak zaczniesz planować szczegóły dotyczące waszego ślubu, musisz mu pokazać, że w ogóle ci się podoba. Zobacz, jak dać mu delikatnie do zrozumienia, że liczysz na coś więcej!

NIE WYSYŁAJ BŁĘDNYCH SYGNAŁÓW

Szkoła, praca, uczelnia czy impreza u znajomych – nieważne, gdzie spotkałaś obiekt swoich westchnień – jeśli będziesz cały czas stała z boku i spoglądała na niego tylko ukradkiem, sam na pewno nie domyśli się, że ci się podoba.

Udawanie niedostępnej i unikanie każdej możliwej formy kontaktu – nawet przy dobrych chęciach chłopaka – może oznaczać dla niego, że nie ma u ciebie szans.

ROZKOCHAJ GO OCZAMI

Nawiązanie odpowiedniego kontaktu wzrokowego jest podstawowym krokiem do tego, by pokazać mu, że jesteś nim zainteresowana.

Pokonaj swoją wrodzoną nieśmiałość i patrz na niego pewnym wzrokiem, a przy tym zalotnie się uśmiechaj.

Nie odwracaj wzroku, gdy on wreszcie popatrzy na ciebie! Staraj się jednak nie przesadzać – zbyt wnikliwe przypatrywanie się może go wystraszyć, a nawet onieśmielić.

ZACZARUJ GO DOTYKIEM

Jeśli chcesz mu pokazać, że ci się podoba, pokonaj dystans fizyczny między wami. Podczas rozmowy staraj się stać lub siedzieć blisko niego i patrzeć mu prosto w oczy. Pozwól, by wasze nogi lub ręce delikatnie się stykały.

Koniecznie sprawdź: jak znaleźć właściwego mężczyznę!?

Nie krępuj się poprawiać mu kołnierzyk od koszuli, zdejmować paproch z włosów czy przytrzymywać się jego ramienia, kiedy (całkiem niechcący!) stracisz równowagę.

BĄDŹ ZABAWNA

Doświadczenie pokazuje, że faceci lubią dziewczyny, które mają poczucie humoru. Przede wszystkim śmiej się z jego żartów, ale postaraj się też dać coś od siebie.

Wygłupiaj się, opowiadaj zabawne anegdotki i często się uśmiechaj – taki sposób flirtowania pokaże mu, że masz do siebie dystans i swobodnie czujesz się w jego towarzystwie.

ZAINTERESUJ SIĘ

Czym interesuje się twój ukochany? Samochodami, piłką nożną, fizyką kwantową, komiksami, rysowaniem, a może sztuką starożytnego Rzymu? Nie wiesz? To koniecznie się dowiedz. Będąc w posiadaniu takich informacji, łatwiej będzie ci zacząć jakąkolwiek rozmowę.

Mężczyźni mogą godzinami opowiadać o swoich pasjach – słuchaj go więc z ciekawością i dopytuj o szczegóły. To, że jesteś taką wierną słuchaczką, na pewno mu zaimponuje.

ZDOBĄDŹ JEGO NUMER

for-a-good-time-call-1

Dobrze wam się rozmawia i macie dużo wspólnych tematów, ale on nie zapytał jeszcze o twój numer telefonu? Przejmij inicjatywę i sama go o to poproś! Będzie to dla niego wyraźny znak, że jesteś nim zainteresowana i chcesz kontynuować tę znajomość.

WŁĄCZ KOMUNIKACJĘ NIEWERBALNĄ

Twoje zachowanie i mowa ciała – w tym mimika, gesty czy postawa ciała – mają ogromny wpływ na całościowy efekt flirtowania z facetem.

Wysyłanie takich sygnałów, jak: pogodny wzrok, trzepotanie rzęsami, zabawa włosami, zalotny uśmiech czy delikatnie przygryzanie własnych warg – wyraźnie zaznaczy, że chłopak naprawdę ci się podoba.

ZAINICJUJ SPOTKANIE

Masz problem z komputerem, a tak się szczęśliwe składa, że twój Romeo to zdolny informatyk? Wspaniale! Koniecznie poproś go pomoc – każdy mężczyzna lubi czuć się potrzebny.

Będzie to też doskonała okazja, by spędzić razem więcej czasu i lepiej się poznać. Nie zapomnij odwdzięczyć mu się za pomoc i zaproś go na niezobowiązującą kawę lub drinka.

NIE NARZUCAJ SIĘ

Zrobiłaś już wszystko, by pokazać mu, że ci się podoba, a on nadal nie zareagował? No cóż, widocznie nie jest zainteresowany albo należy do tych, którzy wolą sami „gonić króliczka”.

Postaraj się mu nie narzucać, bo możesz go tylko do siebie zniechęcić. Odpuść i teraz czekaj na jego krok. Jeśli naprawdę lubi twoje towarzystwo, na pewno niedługo sam się odezwie. Jeżeli nie, lepiej o nim po prostu zapomnij.

Przeczytaj również: Po czym poznać, że mu się podobasz? 20 wskazówek.

Wybrane specjalnie dla Ciebie artykuły:

0 Udostępnień
Uwielbiam wykorzystywać naturalne oleje. Obserwuję i zgłębiam styl kobiet z całego świata. Przygotowuję kosmetyki z domowych, lokalnych składników. Kocham buty i torebki. Telefon: +48789345456. e-mail: Joanna.F@wp.pl

6 KOMENTARZE

  1. Pamiętajcie, że dla mężczyzn bardzo istotny jest również wygląd, dlatego warto zadbać o siebie i o zawartość swojej szafy.
    Zainwestujcie w kobiecą sukienkę, duży wybór znajdziecie…

  2. Byliśmy razem 4 lata. Przez 3 było wspaniale, liczyliśmy się tylko my, codziennie spędzaliśmy cudowne chwile. W końcu zdecydowaliśmy się zamieszkać razem. No i wtedy niestety zaczęliśmy popełniać błędy. I on i ja. Ja niestety większe, przez co on ze mną zerwał. Dla mnie trauma. Nie dowierzałam. Przecież to miłość mego życia. Żeby uratować związek skorzystałam z rytuału miłosnego no i było warto. On wrócił mówiąc że nie może beze mnie żyć. Znowu jest tak wspaniale jak na początku.

  3. Jak powiedzieć chłopakowi, że mi się podoba? jest taki jeden okularnik w klasie ale jakoś nie garnie się do rozmowy ze mną… czyżbym onieśmielała go swoją urodą? (śmiech) Nie wiem czy jest mało odważny czy po prostu nie bierze mnie pod uwagę w swoich planach życiowych??

  4. Trafione w dziesiątkę, zwłaszcza pierwszy i ostatni punkt. Wygląd również jest bardzo ważny dla mężczyzny jak wspomniał jeden z poprzedników, ale nie oznacza to konieczności urodzenia się “numerem jeden”. Wystarczy dbać o siebie, swoje ciało i czuć się ze sobą dobrze.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.