Chociaż szczoteczki soniczne Oclean mają swoje miejsce w mojej łazience od lat, to od czasu do czasu lubię wypróbować coś nowego. Przy okazji polecam zobaczyć mój ranking szczoteczek sonicznych.

Mój wybór padł szczoteczkę soniczną z tej samej firmy, lecz inny model – Oclean X. Szczoteczka soniczna Oclean X to z całą pewnością coś, co zachwyci każdego.

Wielu osobom mogłoby się wydawać, że bez sensu jest wydawać pieniądze na tego typu gadżety. Jednak zapewniamy – nie pożałujecie żadnej złotówki wydanej na tę szczoteczkę soniczną.

Oclean x recenzja

oclean x recenzja - foto

Kiedy zamówiona szczoteczka soniczna Oclean X już do mnie dotarła, od razu wiedziałem, że będę zadowolony. Produkt został bardzo ładnie i dokładnie zapakowany w wysokiej jakości opakowanie, dzięki czemu żadne uszkodzenia podczas transportu nie były możliwe.

Co jak co, ale trzeba powiedzieć, że firma wie, jak dobrze pakować sprzedawane przez siebie produkty.

Po otwarciu opakowania, w którym znajdowała się szczoteczka soniczna Oclean X wraz z niezbędnym wyposażeniem, moje zadowolenie nie malało, a wręcz przeciwnie – rosło.

Pudełko składało się ze szczoteczki z jedną główką, ładowarki, kabla do ładowarki oraz krótkiej instrukcji.

Osobom, które nie mają zbytnio kontaktu z tego typu produktami, zapewne ciekawa się wyda ładowarka, która jest połączona z uchwytem na szczoteczkę. To inne rozwiązanie od tych, które stosuje się tradycyjnie. Jednak trzeba przyznać, że niezwykle ciekawe.

W jaki sposób zamontować uchwyt? Montażu dokonuje się za pomocą taśmy 3M na stałe do powierzchni. Wiele osób może się także zastanawiać, w jaki sposób ładuje się taką szczoteczkę. Nic skomplikowanego!

Należy ją prostopadle włożyć do ładowarki. Warto tutaj wspomnieć, że ładowarka jest magnetycznie przyczepiana do uchwytu.

Co warto wiedzieć o wyświetlaczu znajdującym się w Oclean X?

Jak już wcześniej zdążyliśmy wspomnieć, wyświetlacz w szczoteczce sonicznej to coś zupełnie nowego. Jednakże czy jest on tak naprawdę potrzebny?

Na to pytanie trudno jednoznacznie odpowiedzieć, gdyż wyświetlacz w szczoteczce sonicznej Oclean X zapewne okaże się przydatny dla osób, które nie mają zainstalowanej aplikacji w swoim telefonie, natomiast dla osób, które są jej stałymi użytkownikami – wyświetlacz okazuje się mało używanym dodatkiem.

Mimo wszystko musimy również wspomnieć o zaletach takiego wyświetlacza. Z całą pewnością możemy stwierdzić, że wyróżnia się znakomitym wyglądem oraz wieloma dostępnymi funkcjami.

Po wzięciu szczoteczki sonicznej do ręki ukaże nam się aktualna godzina, czy chociażby pogoda. Na wyświetlaczu również za każdym razem, po umyciu zębów, pokaże nam się wynik efektywności szczotkowania.

Kilka słów o aplikacji

Istnieje wiele powodów, dla których warto zdecydować się na Oclean X. Jednym z nich jest nowa funkcjonalność. Szczoteczka posiada funkcję, którą posiadają praktycznie wszystkie szczoteczki soniczne z wyższej półki cenowej.

Jedną z lepszych funkcji tej szczoteczki jest pokazywanie wyszczotkowanych stref. Szczoteczka soniczna Oclean X poddaje naszą szczękę skanowaniu, przez co tworzy z niej cztery strefy tj.: lewa górna, lewa dolna, prawa górna i prawa dolna.

To bardzo dobra opcja zwłaszcza dla osób, które mają problem z dokładnym myciem zębów. Dzięki tej funkcji będziemy wiedzieli, które strefy wymagają większej uwagi podczas szczotkowania.

Szczoteczka soniczna Oclean X to wiele zalet. Ten rodzaj szczoteczki sonicznej oferuje nam 16 trybów szczotkowania, dzięki czemu możemy mieć pewność, że wśród tych szesnastu trybów znajdziemy ten jedyny tryb, który jest odpowiedni dla naszych zębów.

Wybór trybu szczotkowania jest zależny między innymi od koloru naszych zębów, czy chociażby od rodzaju używanych przez nas używek.

Po zakończonym myciu zębów zostaniemy poinformowani o wyniku szczotkowania. To jedna z równie przydatnych funkcji. Uzyskamy takie informacje, jak czas mycia zębów, czy też o tym, jak dobrze wyszczotkowaliśmy zęby.

Czy warto zainwestować w szczoteczkę soniczną Oclean X?

Zdecydowanie warto zainwestować każdą złotówkę w szczoteczkę soniczną Oclean X. Jeśli zależy nam na tym, aby nasze zęby były bielsze – taka inwestycja to strzał w 10!

To jedna z lepszych szczoteczek dostępnych na rynku – cechuje się niezawodnością i dużą funkcjonalnością. Warto także wspomnieć o doskonałej baterii, która jest znakomita i trzyma niezwykle długo.

Z całą pewnością zakup szczoteczki sonicznej Oclean X będzie jedną z lepszych decyzji. Ten rodzaj szczoteczki sprawdzi się praktycznie u każdego.

Jedyną wątpliwą kwestią może być wyświetlacz, który niektórym może się przydać, jednak dla części osób może być uciążliwy. Jednak mimo wszystko warto zdecydować się na ten model szczoteczki sonicznej.

Wybrane specjalnie dla Ciebie:

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.