Nadszedł czas! Czas, by kupić pierwszy wibrator analny. To nie jest decyzja łatwa, jak to, czy wybrać karton mleka 1,5% czy może 2% tłuszczu.

To decyzja, która ma wpływ na nasze ciało, bezpieczeństwo zabaw, a także na to, jak dużą rozkosz dostarczy nam zabawka. Dlatego podpowiadamy, czym kierować się przy wyborze analnego koleżki!

Wibratory i kulki analne — co lepsze?

Jest wiele rodzajów analnych zabawek. Mają one różne kształty, ale jedno zastosowanie ‒ sprawić nam niesamowitą przyjemność podczas miłosnych igraszek. Tylko od nas zależy, czy wybierzemy duży wibrator analny, czy kulki analne, czy może jednak zatyczkę analną, która także jest świetną zabawką erotyczną.

Niezależnie, na jaki gadżet się zdecydujemy, musimy sięgać po produkty sprawdzone, pochodzące od producentów, którzy wytwarzają je zgodnie z wszelkimi normami jakości.

Tylko takie gadżety dają bezpieczeństwo zabawy, a jednocześnie dostarczać nam będą przyjemnego dreszczyku rozkoszy, który przerodzić może się w niejeden orgazm – takie wibratory analne oferuje np. KinkyWinky.pl.

Fioletowy wibrator analny
Fioletowy wibrator analny

Najlepsze wibratory analne, czyli jakie?

No właśnie, jaki wibrator analny warto wybrać? Czy wibratory analne dla panów różnią się od wibratorów analnych dla kobiet? I tak, i nie. Większość tych akcesoriów jest uniwersalna i to do tego stopnia, że pary używają takiego gadżetu zamiennie.

Dlatego dobrze rozpocząć poszukiwania wibratora od sprawdzonego sklepu erotycznego, w którym kupimy wszystkie interesujące nas zabawki i na dodatek otrzymamy odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Świetne wibratory analne kupimy w Kinky Winky.

To sprawdzony sex-shop online pełen wysokiej jakości gadżetów erotycznych, które pozwolą nam na nowo odkrywać naszą seksualność. Jakie zabawki analne będą najlepsze, gdy dopiero odkrywamy ten świat?

To takie, które wykonane zostały z silikonu medycznego ‒ przyjemnego w dotyku, idealnie gładkiego materiału, który jest bezpieczny dla naszego ciała. Wybierając go, nie musimy obawiać się podrażnień czy reakcji alergicznych.

Zwracajmy uwagę na kształt

Zakrzywiony wibrator analny
Zakrzywiony wibrator analny

Bez wątpienia warto zastanowić się nad kształtem gadżetu. Wibrator analny powinien być dopasowany do nas, naszych możliwości oraz rodzaju aktywności, na jakie jesteśmy gotowi. Jeśli zdecydujemy się na wspólne igraszki z naszą drugą połową, to warto myśleć o wibratorach dla par, które dają rozkosz obu stronom jednocześnie.

Dostępne są też wibratory, które umożliwiają penetrację pochwy i stymulowanie punktu G, a w przypadku mężczyzn pobudzanie prostaty. Taki jest na przykład model GPOP-2. Warto zastanowić się nad wyborem wibratora mającego wiele poziomów wibracji.

Są też wersje z wibracjami pulsacyjnymi dające zupełnie inny rodzaj przyjemności. To zabawki dla osób, które dokładnie wiedzą, co kręci ich w tej formie penetracji.

Pamiętajmy też o tym, że dobry wibrator analny jest delikatnie szerszy u nasady lub ma specjalne wykończenie, które stanowi dodatkowe zabezpieczenie dla użytkownika.

Jeśli już znajdziemy idealny gadżet do naszych zabaw analnych, dajmy sobie trochę czasu na rozgrzanie się. Gdy robimy to pierwszy raz, idealna będzie metoda małych kroczków, by stopniowo przełamywać kolejne granice w seksie.

Lubrykant, odpowiednia atmosfera i bliska osoba, z którą chcemy spędzić upojny wieczór, to fundamenty świetnej zabawy, gdzie sprawdzi się najwyższej jakości wibrator analny.

Podobne tematy:

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.