Zaburzenia erekcji to niezwykle wstydliwy problem, który dotyka coraz większą ilość mężczyzn. Problem ten nie wynika już tylko z wieku mężczyzny, ale składa się na niego wiele innych czynników.

Jednym z głównych przyczyn występowania zaburzeń erekcji jest stres. Inne to przemęczenie, czynniki psychiczne, jak np. niska samoocena, lub też fizjologiczne związane ze spadkiem stężenia testosteronu w organizmie.

Zaburzenia erekcji - [JEDYNY] sposób który mu pomógł! 1

Nierzadko na problemy ze wzwodem mają wpływ używki, z którymi łatwo można przesadzić. Faktem jest, że zaburzenia aktywności seksualnej wywołane przez zaburzenia erekcji mogą powodować całą lawinę skutków fizycznych i psychicznych.

permen

Zdrowe życie seksualne jest jednym z fundamentalnych elementów zdrowego życia psychicznego i fizycznego, dlatego też warto zawalczyć o tę intymną sferę doznań.

Reakcja na problem

Problemy ze wzwodem to sygnał, że organizm mężczyzny potrzebuje dodatkowej uwagi. Pomocne zawsze będzie podjęcie dodatkowej aktywności fizycznej, zmiana diety czy niekiedy pomoc seksuologa bądź psychologa.

Często jednak rozwiązaniem problemu z zaburzeniami erekcji mogą być dostępne na rynku suplementy diety.

Dostępnych bez recepty tabletek mających wspomóc sprawność seksualną mężczyzn i pozbyć się problemów ze wzwodem pojawia się coraz więcej. Przykładem takiego suplementu jest ogólnodostępny, występujący w pięciu wariantach, suplement diety Permen. Opinie na temat tabletek są zróżnicowane.

Suplementy na ratunek

Podstawowy wariant suplementu Permen, zawiera buzdyganek naziemny, który znany jest szeroko jako naturalny afrodyzjak. Dodatkowo wzmocniono go wyciągiem z żeń-szenia właściwego oraz L-argininą.

Wybierając opcję Permen King, użytkownik zyskuje zdwojoną dawkę L-argininy, która zdecydowanie ma wpływ na sprawność seksualną. Odmiana suplementu Permen Repro wyposażono w storczyk męski, korzeń maca, witanię ospałą oraz cynk.

Zestaw ten poza poprawą fizycznych możliwość mężczyzny ma zadbać o jego nasienie i płodność. Ostatnie dwie opcje to Permen Go!, który ma wykazywać natychmiastowe działanie i jest zalecany do stosowania na godzinę przed planowanym stosunkiem seksualnym.

Do tego ostatnia wersja, jaką jest Permen Sex appetite, ma stymulować libido i wyzwalać pożądanie. Nie można jednak zapomnieć o jednym, Permen to nie lek, a suplement diety.

Zaburzenia erekcji - [JEDYNY] sposób który mu pomógł! 1

Fundament suplementu Permen to trzy wspomniane składniki. Buzdyganek naziemny wykazuje udowodnione działanie wzmacniające i pobudzające. Ma także pozytywny wpływ na funkcjonowanie gruczołu krokowego likwidując jego stany zapalne.

To znane z dalekowschodniej medycyny zioło zwiększa poziom testosteronu i poprawia jakość nasienia, ale również zawiera substancje wzmagające występowanie erekcji. Podobny wpływ na erekcję ma korzeń żeń-szenia. Fakt ten również został udowodniony naukowo.

Takie więc połączenie samo za siebie zaczyna mówić na korzyść. Dopełnieniem tej suplementacji jest aminokwas zwany L-argininą. Związek ten występuje w żywności, która powinna być codziennym elementem zdrowej diety.

Jego działanie wpływa pozytywnie na krążenie krwi i rozszerzanie naczyń krwionośnych. Jednocześnie L-arginina wzmacnia erekcję, ułatwiając dopływ krwi do prącia.

Taki zestaw składników wydawałby się cudownym lekiem na dolegliwości związane z zaburzeniami erekcji. Jednakże, jak już zostało wspomniane, preparaty te są jedynie suplementami diety, a nie lekarstwem.

Permen: Opinie klientów

Bardzo często oczekiwania od preparatów typu Permen są niezwykle wysokie. Niestety, przy podejmowaniu kuracji suplementami trzeba uzbroić się w cierpliwość. Efekty przy stosowaniu suplementów Permen będą widoczne dopiero po kilku tygodniach. Sam producent zapewnia o tym fakcie.

Dobór składników tabletek wydaje się być obiecujący. Choć każdy z nich wykazuje pozytywne działanie na osiąganie erekcji, może wydłużać stosunek płciowy, polepszać kondycję seksualną, zwiększać intensywność doznań seksualnych czy poprawiać płodność, to świat naukowy podchodzi do tego faktu nieco sceptycznie, a to ze względu na brak szczegółowych, naukowych badań nad suplementem.

W ziołolecznictwie związki te są dobrze znane, a ich działanie zostało udowodnione, niektórych z nich także naukowo. Nie prowadzono natomiast badań na temat konkretnych produktów.

Warto wspomnieć, że w skład suplementów Permen wchodzą również miłorząb japoński, witaminy, czy inne związki mające pozytywny wpływ na usprawnianie seksualne organizmu. Jednakże, żeby osiągnąć natychmiastowe działanie, konieczna jest konkretna dawka suplementu.

Wymagane jest więc zapoznanie się z ilościami koniecznymi do zaistnienia pożądanego efektu. Przed podejmowaniem kuracji suplementami warto także poradzić się lekarza.

Zaburzenia erekcji - [JEDYNY] sposób który mu pomógł! 3

Warto przeczytać:

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.